Sleduj nás

Cejudo: Dostal jsem nabídku k zápasu se Sterlingem, on mě odmítl

Cejudo: Dostal jsem nabídku k zápasu se Sterlingem, on mě odmítl
Henry Cejudo má smůlu. Když už mu UFC dovolí bojovat o titul, tak jej odmítne šampion.

Aljamain Sterling si nyní hraje jak se svými fanoušky, tak především s konkurenty v divizi. Nejdříve všem řekl, že si teď vezme nějaký čas volno, a tudíž nebude k dispozici, ale následně svůj názor pozměnil a prohlásil, že se vrátí dříve, pokud jeho soupeřem bude Sean O’Malley.

UFC má ovšem jiné plány. Vedení v čele s Danou Whitem šampionovi Sterlingovi řeklo, že by si jej přálo vidět v obhajobě s Henrym Cejudem. Oběma stranám proto byla zaslána bojová smlouva, pouze jedna strana ji však podepsala.

„No…,“ zamyslel se Cejudo. „Mohu potvrdit, že mi UFC oficiálně zaslalo kontrakt k boji. Podepsal jsem ho samozřejmě, ale bohužel mi to bylo k ničemu, protože mě ta napodobenina šampiona odmítla,“ svěřil se serveru MMA Fighting.

„Víte, vlastně mi to už ani není divné. Aljamain dělá od samotného počátku vše, aby se mi vyhnul. Teď dokonce veřejně řekl, že buďto bude obhajovat proti Seanovi O’Malleymu, anebo nebude obhajovat vůbec. Jasný důkaz strachu,“ míní.


Co tedy teď bude? „Nedokážu říct, patrně si počkáme, co se vyvine. Buďto UFC Sterlinga donutí, aby podepsal kontrakt, anebo se pokusíme najít nějaké náhradní řešení,“ dodal Cejudo.

Aljamain Sterling navrhuje, aby si to Cejudo zatím dal s Marlonem Verou anebo Petrem Yanem. A pokud vyhraje, tak potom jeho titulový nárok zváží. Uvidíme ovšem, jak shovívavý bude Dana White a zdali bude tyto šampionovy podmínky trpět.

Další články