Sleduj nás

Bývalá hvězda Manchesteru United Wayne Rooney se chystá na zápas v boxu

Bývalá hvězda Manchesteru United Wayne Rooney se chystá na zápas v boxuFOTO: TOP RANK

Zápasy celebrit jsou v módě. Do ringu nebo klece se hrnou postavičky, které mají občas ráno problém vstát z postele. Jinou kategorii reprezentují bývalý profi sportovci, jako je Wayne Rooney.

Kanonýr, který se stal ikonou anglické Premier League, na hřišti vždy působil jako absolutní válečník. Mezi ostatními fotbalisty, kteří vypadají jako skleníkové květinky, vynikal svojí tvrdostí i nezájmem o zevnějšek. Osmatřicetiletý útočník svoji kariéru zasvětil Manchesteru United, za který si během třinácti sezón připsal necelé dvě stovky gólů. Bohužel, úspěchy na zeleném pažitu nezaručují stejně vítěznou budoucnost v dalším povolání, o čemž se Wayne přesvědčil, když letěl z místa manažera klubu Birmingham City.

Nyní je legenda ostrovní kopané bez práce a zdá se, že uvažuje o výměně kopaček za boxerské rukavice. Rooneyho oslovila organizace Misfits, která se zaměřuje na zápasy youtuberů, celebrit a také hereček a modelek z filmů pro dospělé. Bývalý kanonýr reprezentace by byl pro Misfits kardinální úlovek, a to hned z několika důvodů.


Wayne je celoživotní fanoušek boxu, který v mládí obrážel většinu rohovnických klubů v rodném Liverpoolu. Kariéra profesionálního fotbalisty navíc zaručuje železnou fyzičku, kterou si „Rudý ďábel“ může vzít kdykoliv zpátky. Poslední, a ten nejzásadnější argument, je obrovská popularita, které se bývalý kapitán nároďáku těší.

Misfits má také pro Wayna již připraveného soupeře. Raper KSI se s fotbalistou přestřeloval na sociálních sítích a jejich souboj by byl rozhodně zajímavý. Hudebník má sice víc boxerských zkušeností, ale Rooneyho bojovnost a fyzička by tyto výhody hravě smazala.


Možnosti, které by měla legenda United v rámci přípravy, jsou absolutně nekonečné. Superstar světového boxu Ricky Hatton je Rooneyho dlouholetý kamarád, který by svého liverpoolského soukmenovce na první zápas rád připravil. Problém by nepředstavovala ani absence profesionální boxerské licence, protože Misfits nepodléhá pravidlům British Boxing Board of Control, takže Rooney by nesoutěžil v profesionálním boxu.

Zdroj: mirror.uk


Další články