Sleduj nás

Bitvu gigantů na KSW 79 ovládl Wrzosek! Tomáše Možného zdolal po třech kolech na body

Bitvu gigantů na KSW 79 ovládl Wrzosek! Tomáše Možného zdolal po třech kolech na bodyFOTO: KSW

Vrchol večera přišel po sportovní stránce již zápasem mezi Arkadiuszem Wrzoskem a Tomášem Možným. 

Naplněná Home Credit Arena v Liberci tleskala po strhující show ve stoje a nutno uznat, že naprosto právem. Oba vynikající kickboxeři dokázali, že jim malé rukavice svědčí, a že se přerod v MMA zápasníky povedl na výbornou.

První měření sil, které mezi oběma proběhlo, je již historickou událostí z roku 2015. Tomáš Možný tehdy prodal své zkušenosti a soupeře s přehledem porazil na body. Wrzosek od té doby ale urazil pořádný kus cesty a v Glory si zvládl udělat velké jméno výhrou nad Bardem Harim a dalšími hvězdami. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Nyní se od prvních vteřin hrálo podle Polákových not. Arkadiusz se zaměřil na Tomášovu přední nohu, kterou bez milosti demoloval lowkicky. Tím se mu povedlo určit ráz zápasu, kdy byl on tím aktivnějším borcem a Možný byl zatlačen spíše do obrany. 

Tento obrázek byl k vidění plná dvě kola, ale ve třetí pětiminutovce vytáhl Tomáš pravý hák z pekla a doslova svého soupeře sestřelil na podlahu klece. Wrzosek ovšem osvědčil naprosto zvířecí odolnost a nenechal se v krizové situaci ukončit. 


Rozhodčí tak po třech kolech vyhlásili jako vítěze polského borce, ale aplaus diváků patřil oběma aktérům fantastické řežby. 

Stejně vyrovnaný duel nám nenabídl hlavní zápas celého večera mezi Philem De Friesem a Toddem Duffeem. Američan potvrdil, že jeho kariéra je již těžce za zenitem a nebyl schopný klást britskému šampionovi vážnější odpor. Souboj tak skončil po jednoznačném průběhu již v prvním kole. 


Další články