Sleduj nás

Bez Kincla a Peňáze ani ránu. Fanoušci k turnaji v Edenu otáčí záda. Vémola s Véghem jsou slabou náplastí

Bez Kincla a Peňáze ani ránu. Fanoušci k turnaji v Edenu otáčí záda. Vémola s Véghem jsou slabou náplastíFOTO: OKTAGON MMA

Vysoká cena za lístky na turnaj v Edenu se mnoha fanouškům po zrušení souboje mezi Patrikem Kinclem a Matějem Peňázem nezdá opodstatnitelná, a tak se spustila vlna kritiky.

Něco podobného se asi dalo očekávat. Karlos Vémola s Attilou Véghem jsou sice dvě legendy, ale obě se již nachází za svým výkonnostním stropem. Kdo toužil po skvělé sportovní podívané, ten se nepochybně v Edenu těšil na souboj Patrika Kincla s Matějem Peňázem. Z této události ovšem vlivem zranění šampiona sešlo a ani náhrada se zrovna nedomluvila.

„Upřímně jsem si koupil lístek hlavně na tento duel a teď jsem o něj přišel. Dobrý, stát se to může, ale ta loď by neměla plout jen tak dál, aniž by nepokryla své ztráty,“ zlobil se na sociálních sítích Oktagonu jeden z fanoušků.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Podobných reakcí bylo více, všechny hovořily o tom stejném. „Za nemalé peníze jsem si koupil vstupenky na plochu, a když jsem zjistil, že to, proč jsem si je kupoval, tam nakonec nebude, mám sto chutí je vrátit. Bohužel to nejde, a tak se je budu snažit prodat…,“ napsal další.

„Karlos s Attilou jsou pouhým money fightem, ale ze sportovního hlediska mě opravdu nejvíce zajímal výsledek zápasu Patrika s Matějem. A pokud není ani náhrada Matěje s Vlastou (Čepem), pak pro mě ten turnaj z velké části ztrácí význam,“ řekl konkrétně našemu webu amatérský bojovník Daniel Devečka.


Bohužel, takový je už sportovní svět. Zranění jsou jeho nedílnou součástí, ovšem více zarážející je způsob, co Kinclovo odstoupení vyvolalo. Matěj Peňáz se nyní doslova přestřeluje s Oktagonem o tom, kdo má pravdu a na čí straně je chyba, že k náhradnímu duelu nedošlo. Každý se pochopitelně drží své verze příběhu a jak to takto půjde dál, je dost možné, že se sedmadvacetiletý bojovník s organizací rozloučí.


Další články