Sleduj nás

Attila Végh reaguje na oznámení odvety s Vémolou: Je to pro mě velká motivace!

Attila Végh reaguje na oznámení odvety s Vémolou: Je to pro mě velká motivace!FOTO: OKTAGON MMA

Attila Végh se pokusí dokázat, že první výhra nad Karlose Vémolou rozhodně nebyla náhodná. Má k tomu tu největší motivaci. 

Už je to oficiální. Během nedělního večera organizace OKTAGON MMA oznámila, že dosáhla dohody mezi oběma bojovníky, kteří svolili k odvetě československého Zápasu století. Termín sice zatím upřesněn nebyl, ale budeme-li se držet současných indicií, dojde k tomu přibližně na podzim, ne-li až v zimě současného roku.

Mezi fanoušky ovšem již dlouhou dobu převládal názor, že v odvetě už neuvidíme toho pravého Attilu, který před třemi lety předvedl neuvěřitelnou show a Karlose zaskočil a ukončil ještě v prvním kole. Od této osudové výhry do MMA klece nenastoupil a tato nevyzápasenost by se mu mohla stát osudová… Nebo ne? 


„Tu motivaci pořád mám!“ kontroval Attila. „Už několikrát jsem říkal, že pokud mám mít znovu MMA zápas, tak jedině s Karlosem. On je pro mě tou motivací, protože jsem jediný, kdo ho tu porazil (a Terminátor to bude chtít odčinit). Nikdo jiný ho tu přemoct nedokázal. Když Karlos poráží soupeře, je to skoro, jako kdybych je porážel i já,“ vysvětloval, kde se nachází jeho hnací motor. 

„MMA souboj bych už s nikým jiným nevzal. Nepotřebuju už ničeho kariérně dosahovat, nechci se dostat třeba do UFC, nic takového. Ale tohle vím, že bude velké. Čeká na to celé Česko i Slovensko. Kdo říká, že ne, tak i ten to bude chtít vidět,“ svěřil se Végh serveru iSport.cz.


Pozoruhodné je, jak velké plány si Karlos po tak těžké infekci dokázal udělat. Ještě prakticky nedávno umíral v nemocnici a mrknutím oka má domluvené rovnou tři zápasy a jen u nich zůstat nemusí. Ptáčci si cvrlikají o tom, že je ve hře ještě německý Terminátor Puetz, který má políčeno na Vémolův titul z polotěžké váhy. Nyní je tedy podstatné, aby Karlosovi přálo zdraví, aby všechny ty souboje zvládl podstoupit. 
 


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu