Sleduj nás

Ať UFC uspořádá fight mezi McGregorem a Machine Gun Kellym, navrhuje Cormier. Pro Ira prý skvělá bitva…

Ať UFC uspořádá fight mezi McGregorem a Machine Gun Kellym, navrhuje Cormier. Pro Ira prý skvělá bitva…
Když už se začalo zdát, že by těch šíleností mohlo být pro malý okamžik dost, přišel Daniel Cormier s opravdu pozoruhodným návrhem.

Bývalý šampion dvou hmotnostních kategorií a nynější komentátor UFC zápasů by rád využil konfliktu, ke kterému došlo mezi Conorem McGregorem a Machine Gun Kellym během udělování cen MTV.

Americká celebrita se od nějakého fyzického konfliktu snažila distancovat, Conor ale zůstal sám sebou a kromě několika peprných slov po rapperovi vyslal letmý úder pěstí a pak na něj i jeho přítelkyni hodil pití.


Pravý důvod, proč se takto McGregor choval, nikdo ani pořádně neví. Na tom ale nezáleží, podstatné je, že se nám zde rodí příběh, který by se dle Cormiera měl co nejvíce „podojit“.

„Ať UFC uspořádá fight mezi McGregorem a Machine Gun Kellym!“ navrhoval Cormier během své výpovědi pro ESPN MMA.


„Nezáleží na tom, že MGK nemá žádnou šanci na výhru, všichni lidé to budou i tak sledovat, trhnou se rekordy v počtu PPV. A Conor si aspoň na konto připíše tu jednu velmi potřebnou výhru, kterou pak může využít pro boj o titul lehké váhy,“ přidával.

Co si budeme nalhávat, zní to nesmyslně. „DC“ má jedinou pravdu v tom, že by si vzpurný Ir na své konto měl připsat ještě aspoň jednu výhru, než ho UFC pustí do bitvy o titul – a že je Dana White toho schopen.

Nabízí se nám totiž ten scénář, který spousta fanoušků v tento moment odsuzuje, že jakmile se Notorious vrátí ze zranění a bude-li Dustin Poirier šampionem lehké váhy, dostane se Conor k okamžitému (a nezaslouženému) boji o pás.

daniel cormier conor mcgregor  

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články