Sleduj nás

Ať si Pešta mluví, o čem chce, ale ať si ten zápas nejdříve zaslouží, zní Terminátorova odpověď

Ať si Pešta mluví, o čem chce, ale ať si ten zápas nejdříve zaslouží, zní Terminátorova odpověď

Jakmile vyjádřil Viktor Pešta, jenž kdysi podobně jako Vémola zápasil v UFC, svou touhu utkat se s Terminátorem, vznikl okolo velký rozruch. Vše dospělo až do takového bodu, kdy na to musel i sám Karlos reagovat.

„Ať si Pešta mluví, o čem jenom chce, ale ať si ten zápas se mnou nejdříve zaslouží. Pokud já vím, tak on má v devadesát trojce (divize polotěžké váhy) odmláceno nula zápasů,“ reagoval Karlos Vémola. „Nula zápasů, nula výher, nula vítězství i nula proher. Takže já se ptám, kdo je Viktor Pešta?“


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Podle Terminátora se ale velmi rychle nabízí řešení, jak to napravit. „Až přijde do mé kategorie a porazí třeba Miloše Petráška, Honzu Gottvalda nebo Attilu Végha, tak se spolu můžeme o nějakém zápase bavit. Na Night of Warriors porazil nějakou oběť z Chorvatska… ani nevím, jak se jmenuje (Ivan Vitasovič). Ať porazí soupeře, který stojí za to, a propracuje si tak cestičku k pravému šampionovi - ke mně,“ pokračoval Vémola.


Vzhledem k této odpovědi by si někdo mohl myslet, že se Karlos Viktora bojí. I toto tvrzení se snažil Terminátor vyvrátit. Ne vždy může holt každý bojovat ihned s každým. „Všichni, co tento sport děláme, jsme warrioři. Já se nebojím nikoho, Pešta se nebojí nikoho, Muradov se nebojí nikoho. Budeme zápasit s kýmkoliv. Nejde o to, co říkají fanoušci. Jediný, koho poslouchám, je můj trenér. Pouze ten může určit, na co mám a na co nemám (ze zdravotních důvodů například),“ vysvětloval slavný bijec, jehož skóre nyní čítá deset výher za sebou.

„Nikdy jsem před nikým neutíkal, spíše naopak - tlačím se tam, kde je plno. Přišel jsem do Oktagonu, protože je tam špička, chtěl jsem zápasit s Princem, protože porazil dva naše kluky, můžu bojovat i s Kinclem, pokud za mnou přijde do Oktagonu (jak to stojí ve smlouvě). Až se Pešta propracuje k tomu, že pro mě bude nějakou výzvou, přijmu ji taky,“ uzavřel Karlos Vémola. 


Svou verzi příběhu k aktuálnímu tématu dodal i trenér Viktora Pešty Daniel Barták, jehož slova citovaly stránky sport.cz. „Viktor s Vémolou, to by byl určitě jeden z největších fightů naší MMA historie. Dobře chápu Viktora, proč ho chce, a také Karlose, proč nemá zájem. Každého druhého, který se do něj naváží, by už dávno vyzval, tady si tak jistý v kramflecích už není. Dobře ví, že Viktor umí mnohem víc než jeho soupeři, které si vybírá. Tady by padla kosa na kámen. Na druhou stranu je otázka, jestli se za někým, kdo furt utíká a klade si podmínky, má cenu honit a vkládat do něj energii."


Další články