Sleduj nás

Ali Abdelaziz: Až Conora potkám, okamžitě a bez varování mu jí pálim na rypák

Ali Abdelaziz: Až Conora potkám, okamžitě a bez varování mu jí pálim na rypák
Khabib Nurmagomedov svou pomstu dostal, jeho manažer Ali Abdelaziz alespoň podle vlastních slov nikoliv. To vše by se ovšem mohlo změnit, kdyby se s Conorem potkal někde na ulici.

Conor McGregor během propagace zápasu tahal napovrch jisté informace, které měly zůstat schovány někde pod pokličkou. Když pak přišla řeč i na bývalého člena Jamaat ul-Fuqry, neváhal mu vštípit do obličeje několik peprných poznámek.

Abdelaziz v době před velkolepým duelem ještě mlčel, ale když jeho svěřenec poměrně jasně vyhrál, byl to zase on, kdo se začal dostávat ke slovu. „Vážně mu chci jednu vlepit. Napálím mu ji přímo do obličeje a zlomím mu nos,“ nechal se slyšet.


Když se jej Ariel Helwani z ESPN zeptal, proč tuto věc nemůže nechat plavat, Ali neotálel s odpovědí. „Po tom všem, co řekl o mně a o mé rodině? Kdo by tohle nechal být?!“ ptal se důrazně. „Khabib už svou pomstu dostal, teď je řada na mně,“ uvedl.

Na závěr si neodpustil pošťouchnutí ani do blízkého McGregorova přítele Artema Lobova. „Myslím si, že kdyby to nebyl Conorův rádoby ‚kámoš‘, tak by nikdy nepůsobil v UFC. Ten člověk tam nikdy neměl co dělat,“ doplnil.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera

Další z galavečerů organizace UFC je za námi a nutno uznat, že hlavní zápas nepřinesl ani zdaleka takový ohňostroj zábavy, jak se očekávalo. Kdo naopak příjemně překvapil je nestárnoucí Holly Holm, která se po prvním rozehřívacím kole rozjela k parádnímu výkonu. Třetí výhru v řadě a jeden z výkonů večera si odnesl přemožitel Lájoše Kleina, Američan Nate Landwehr, který svého soupeře uškrtil ve druhém kole.

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera