Sleduj nás

Aldo chce v bantamu porazit „zbabělce“ Cejuda. White ho ale varuje, že možná bantamovou i muší váhu zruší

Aldo chce v bantamu porazit „zbabělce“ Cejuda. White ho ale varuje, že možná bantamovou i muší váhu zruší

José Aldo přišel za Danou Whitem s prosbou, zdali by mu umožnil bojovat s Henrym Cejudem, protože se mu nelíbí jeho výzvy směrem k dámským zápasnicím v UFC. Šéf organizace odpověděl, že by v tom za normálních okolností neviděl problém, jenže si teď není jistý, zdali nějaká muší či bantamová váha v budoucnu ještě vůbec bude.

„Aldo se mi ozval, jestli by se mohl utkat s Cejudem, a já mu odpověděl: ‚Uvidíme.‘  Zatím vůbec netušíme, co se s těmi divizemi (muší a bantamové váhy) stane. Až to budeme vědět, tak se mu ozveme. Mám rád Josého Alda a je mi úplně jedno, v jaké váhové kategorii by zápasil,“ pravil Dana White prostřednictvím Bloody Elbow.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Není to poprvé, co šéf UFC naznačil podobnou věc. Již nedávno málem zrušil muší váhu, protože údajně nepřitahovala takovou pozornost. Následně ale své plány o něco pozdržel, a to hlavně kvůli tomu, že Henry Cejudo porazil T.J. Dillashawa. Nyní však White překvapil tím, že plánuje zrušit i druhou nejnižší hmotnostní kategorii, a sice bantamovou.

Mezitím, co si Cejudo přičichl k úspěchu, se pasoval na tzv. „lovce zlata“, který by rád kopal všude, kde se dá. Za svého příštího soupeře si zvolil Valentinu Shevchenko, dámskou šampionku muší váhy. Tento čin spousta lidí odsuzuje, přesto si Henry stojí za svým rozhodnutím.


„Nelíbí se mi, jak Cejudo vyzývá ženy, proto jsem se rozhodl, že půjdu za ním. Předtím říkal, že je ochotný bojovat s každým, kdo udělá 61 kilo. Bavil jsem se se všemi v mém týmu a bylo mi řečeno, že bych s tou váhou neměl mít problém. Je to pro mě nová divize, nová výzva a chci Cejuda zbavit titulu. To je jediné, co mě momentálně zajímá. Chci dostat tu příležitost, abych ho mohl porazit,“ přidával svůj názor José Aldo.


Další články