Sleduj nás

Al Iaquinta vrací úder McGregorovi: Hned od prvního dne jsem věděl, že jsi odklepávač

Al Iaquinta vrací úder McGregorovi: Hned od prvního dne jsem věděl, že jsi odklepávač

Ještě předtím, než se nám na UFC 229 změřil své síly Khabib s Conorem, pustil se irský zápasník do posledního soupeře doposud neporaženého dagestánského orla. Podle jeho slov nebyl Al Iaquinta žádným přeborníkem, který měl dostat šanci bojovat o titul. Jak se ale později ukázalo, právě tento rodák z New Yorku udělal Nurmagomedovovi více problémů než sám McGregor. A to jeho příprava byla mnohem, mnohem kratší. 

Al Iaquinta vrací úder McGregorovi

Po této události, jež nemohla zůstat bez povšimnutí, Iaquinta veřejně přiznal, že podporuje svého přemožitele, aby ukázal Conorovi, zač je tomu loket. Už v té době používal několik ostrých výrazů a všechny byly skloňovány s výrazy klepat nebo odklepávač. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Když pak Khabib ovládl bitvu století, pro Ala to byla jako voda na jeho mlýn. Ihned začal vracet virtuální údery na adresu kdysi slavného Notoriouse, s nimiž nepřestává prakticky dodnes. „Hahahaha, hned od prvního dne jsem věděl, že jsi odklepávač,“ uvedl chvíli po zápase muž, jenž s The Eaglem i přes několik krvavých šrámů prohrál až na body. 

„Jen si to představ, rank 11, který by měl tolik času na přípravu jako ku*dička McGregor, haha,“ poukazuje na to, že do duelu s Khabibem šel až na poslední chvíli a kdyby měl k dispozici celou přípravu, mohl by se odhodlat k lepšímu výkonu. 


„Zas*aný irský chlapec, co zaútočil na autobus, kde seděla zcela nevinná žena, si to naprosto zasloužil. On i celý jeho tým,“ poukazoval na šarvátku, která následovala po zápase.


Další články