Sleduj nás

Adesanya vs. Jones! Další ostrá rozepře na sociálních sítích

Adesanya vs. Jones! Další ostrá rozepře na sociálních sítích

Zdálo se, že mezi Israelem Adesanyou a Jonem Jonesem zavládl aspoň částečný mír, opak je však pravdou. I když se šampion střední váhy nechal slyšet, že Bonesovi potíže se zákonem nepřeje a nebude je využívat k snadným výpadům, dočkali jsme se další dávky urážek, které si oba fenomenální bojovníci vyměnili na sociálních sítích.

Vše odstartoval Israel, když zaútočil na Jonese jeho vlastní hláškou: „Hej, kundo, jsi tam?“ Přesně tímto slovním spojením provokoval Jones svého rivala Cormiera po ukončení společného televizního rozhovoru. DC se velice rozčílil, vyčetl Jonovi, že je hrubý a dělá ze sebe svatého pouze, když jsou zapnuté kamery. Celá konverzace nakonec skončila na Youtube.

Reakce Jonese na Isrealův výpad netrvala ani čtyřiadvacet hodin a stála také za to. Jones použil fotku z jednoho Adesanyova zápasu v kickboxu, kde leží knockoutován a lékaři jej probírají kyslíkovou maskou. Vše doplnil popiskem: „Plýtvají všechen ten dobrý vzduch. Někdo tu děvku zvedněte a vyměňte jí tampon.“


Odpověď třicetiletého Nigerijce přišla také velmi rychle a The Last Stylebender vytáhl všechna esa z rukávů a Jonese rozhodně nešetřil: „Vážně na mě reagoval a pak to smazal? Ano, byl jsem jednou knockoutován a nikdy už tuhle chybu znovu neudělám. Kolikrát jsi byl ty zatčený? Kolikrát jsi byl pozitivně testovaný? Kolikrát ti vzali titul? Ty se nikdy nepoučíš.“

Adesanya následně na svém Instagramovém profilu zveřejnil video z posledního Jonesova zatčení, kde má velké problémy s odříkáním abecedy.


Zdá se, že teď je opět na tahu Bones.


Další články