Sleduj nás

Adesanya: Chcete mě vidět prohrát? Tak to si počkáte hodně dlouho

Adesanya: Chcete mě vidět prohrát? Tak to si počkáte hodně dlouho

Současný šampion střední váhy UFC Israel „The Last Stylebender“ Adesanya (19-0) již projednává možný termín svého dalšího návratu, přičemž zjišťuje, že se mu čím dál více lidí staví do cesty.

„Stále mě všichni podceňují, každý si jenom přeje mě vidět prohrát. Takovým lidem však mohu vzkázat jenom jediné: ‚To si počkáte hodně, hodně dlouho!‘ Já totiž neplánuji prohrát. A už vůbec ne s tím blbečkem Costou,“ pravil rozohněný šampion, který tak před zraky amerických medií potvrdil jméno svého příštího soupeře. Tím je devětadvacetiletý Brazilec Paulo Costa, jenž podobně jako Adesanya ve své profesionální kariéře ještě nenašel přemožitele (13 výher a žádná porážka). Jedna série nám tedy brzy skončí.

costa_adesayna_ufc


„Všichni soupeři, proti kterým Costa bojoval, byli jako boxovací pytle. Nepohybovali se, chyběla jim šťáva, a především jim chyběl mozek. Jestli tenhle člověk vykřikuje, že mě porazí a že mi zláme žebra a já nevím co ještě, tak se šeredě plete, protože já ho zatáhnu do míst, o jakých doposud neměl ani ponětí. Chci si z něj udělat svou děvku, zotročit si ho. Už se upřímně nemůžu dočkat. Chci ho dostat dřív, než ho dostane USADA,“ doplnil Adesanya a cíleně si tak rýpnul do Costových problémů s dopingem.  


Další články