Sleduj nás

Adélko Shopaholic, jsi kočka, jsi kočka, jsi kočka, a perfektně urobená! zpívá její nápadník Petr Kunštár

Adélko Shopaholic, jsi kočka, jsi kočka, jsi kočka, a perfektně urobená! zpívá její nápadník Petr KunštárFoto: Se svolením RedFace

Zanedlouho ji požádá o ruku, a tak si Péťa Kunštár chystá svatební píseň, kterou dostane svou milovanou do kolen.

Ještě před několika měsíci se ploužil ulicemi Sokolova a holdoval drogám a alkoholu. Dnes ovšem chytil život za pačesy, poctivě trénuje a chystá se na dva nové životní boje. Ten první svede 6. dubna v MMA kleci, ten druhý svádí o srdce influencerky ShopaholicAdél, kterou plánuje hned po svém zápase požádat o ruku.

Že jsou Petrovy city pravé a nefalšované, to dokazují jak jeho pravidelné příspěvky o lásce, tak i písně, jež své milé zpívá. Po Stínu katedrál zde máme k poslechu ještě epičtější song od slovenské skupiny Elán.


Nejhezčí dívka, jakou kdy viděl

Obecně se ví, že se tento pár seznámil na galavečeru RedFace 2, který se konal 9. září minulého roku. Shopaholic sem tehdy zamířila za doprovodu svého bývalého přítele Jana Kulase, který ji však na jeden moment ztratil z dohledu.


„To bylo v ten moment, co si mě Adélka odtáhla na toaletu,“ hovořil Petr Kunštár. „Tak jsme se poznali. Házela po mně očkem, flirtovala se mnou a pak si mě odtáhla na záchod a ukázala mi své orální dovednosti, na které nikdy nezapomenu,“ prohlásil třiačtyřicetiletý bojovník, který je dodnes jejím šarmem okouzlen. A to je také důvod, proč chystá nabídku k sňatku.

„Tak Adélka ví, že si ji chci vzít, to není žádné tajemství. Rozhodl jsem se ale, že ji požádám na galavečeru RedFace 3, kde budu mít zápas s jejím bývalým, protože jí chci ukázat, že jsem dostatečně velký muž a že si ji zasloužím. A potom jí samozřejmě zazpívám písničku a uděláme oslavu,“ plánuje Kunšty.

Bohužel pro Péťu, lásku k Shopaholic necítí sám. V životě influencerky se objevil ještě jeden člověk, který jí měl poplést hlavu a který ji rovněž zahrnuje věcnými dary.


„Adélka je krásná dívka s krásným srdcem, bylo jasné, že o ni nebudu mít zájem sám. Ale proto ji taky chci požádat o ruku, aby byla už jenom se mnou,“ vyjasňuje Kunštár, který už se svou milou i spřádá plány na založení rodiny. 

Zdroj: Autorský text


Další články