Sleduj nás

Se Shopaholic budeme mít syna Ferka a bude to šampion UFC! těší se Petr Kunštár. Trénovat ho nechá u Vémoly

Se Shopaholic budeme mít syna Ferka a bude to šampion UFC! těší se Petr Kunštár. Trénovat ho nechá u VémolyFoto: RedFace

Petr Kunštár nemyslí se Shopaholic Adél jen na sňatek, ale i založení rodiny. Z jejich syna bude šampion velký jako McGregor.

Péťa Kunštár by nemohl být šťastnější. Jeho temná minulost se pomalu začíná vytrácet a lepší dny přicházejí. Ty ho zavedly do Prahy, kde údajně našel svoji životní lásku, kterou hodlá 6. dubna po svém zápase na galavečeru RedFace 3 v UNYP areně požádat o ruku. A protože už je Petr mužem ve věku, tak se nebrání ani založení rodiny.

„Zdravím všechny. Právě jsem odjel do Ústí, kde se připravuji na svůj další zápas. Chci, abyste věděli, že trénuju opravdu tvrdě, protože mým soupeřem bude Jan Kulas. Jak všichni víte, to je bývalý mojí lásky Adélky (Pulcové), kterou však hodně trápil a vůbec jí nepomáhal. Proto jedu takhle tvrdý tréninky, abych vyhrál, protože je v sázce opravdu mnoho,“ informoval Péťa ve streamu na svém Instagramu.


„Já nejdu jenom vyhrát, já jdu Kulase naprosto zničit, abych tím Adélce ukázal, jak moc ji miluju, a abych ji pak mohl požádat o ruku. Bude to ta nejstylovější žádost, jakou jste kdy viděli. Všechno už je zařízený, ona o tom ví, víte o tom i vy, prstýnek jsem si pořídil a teďka musím jenom vyhrát, což dokážu,“ je přesvědčený.

Syn Ferko a tréninky u Vémoly

Kunštár má za sebou poměrně drsnou minulost, která čítá alkohol, drogy, léčebny i život na ulici. Jak sám zpívá ve své písni „zažil jsem strach a bídu“, to je ukázka z jeho života, který však v posledních dnech nabral úplně jiný spád.


„Tak v první řadě už dlouho nefetuju, sem tam si dám nějaké pivko, ale jinak jsem úplně čistý, a ve druhé řadě jsem pořád plodný a velice rád bych toho využil. A vím, že když už se s Adélkou máme rádi, tak bych s ní chtěl mít syna Ferka a dáme ho na bojová umění k Vémolovi, abyste věděli. Bude to velký bojovník jako jeho táta a bude to UFC šampion jako McGregor,“ zasnil se někdejší přízrak z ulic Sokolova.

Jedno mimi už nevyšlo, bylo Kunštárovo, tvrdí Kulas

Petr a Adéla se měli poprvé intimně sblížit 9. září 2023 na turnaji RedFace 2 a v prosinci téhož roku vyšlo najevo, že je slavná influencerka ve třetím měsíci těhotenství (načež bohužel potratila). To ještě byla ve vztahu s Janem Kulasem, se kterým jí to však dost skřípalo. Příčin jejich hádek bylo mnoho, ovšem dle Honzy jedna z největších byla údajná Adélčina nevěra.

„Já vím, že mě podvedla, vím, že s ním spala. Nechci se k tomu příliš vracet, doteď mě to děsně se*e. Ona i Petr na hodinu zmizeli na záchod, a i když mi to tehdy bylo divný, tak mě nejvíc štvalo, že se tím Petr ještě chlubil. On když si přilne k alkoholu, tak mu pusa děsně jede. Pochlubil se s tím těm svým kámošům a pak to jelo všude, já byl přede všemi za blba!“ štvalo Kulase, na jehož popud vznikl s Kunštárem zápas. Toho se dočkáme 6. dubna a už teď je jisté, že bude velice osobní.Další články