Sleduj nás

A je to venku! Kdo bude McGregorův příští soupeř?

A je to venku! Kdo bude McGregorův příští soupeř?
Skupinka možných kandidátů, s nimiž by se slavný Notorious při svém návratu mohl utkat, byla před pár dny zúžena na tři možné a nyní z nich Dana White vybral jednoho vyvoleného. Kdo jím je?

Pokud jste ten příběh sledovali společně s námi, pak jste asi tušili, že jediní tři kandidáti, kteří by s Conorem při jeho návratu mohli bojovat, byli Dustin Poirier (25-6-0), Justin Gaethje (21-2-0) a Donald Cerrone (36-13-0). Dustin z této skupinky však kvůli operaci nakonec vypadl, a tak nám zbyla jenom dvě jména. A Dana White už má o tom vyvoleném jasno.NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Nerad mluvím o věcech, které ještě nejsou úplně hotové, protože se vždy může něco přihodit, ale momentálně pracujeme na zápasu Conor McGregor vs. Donald Cerrone,“ prozradil prezident UFC skrze známý YouTube kanál TMZ Sports. „18. ledna, Las Vegas, zápasník s rankem číslo 3 vs. zápasník s rankem číslo 5,“ poukazoval na umístění obou borců v žebříčku divize lehké váhy.

Nejvíce se tato zpráva dotkla Justina Gaethjeho (21-2-0), který má momentálně tři výhry v řadě a dělí ho tedy jen jeden zápas od titulové bitvy. Kdyby se utkal s McGregorem a porazil ho, určitě by si ji zasloužil. Takhle ale nemá vhodného soupeře, všichni okolo něho jsou zabraní. Donald Cerrone oproti tomu prohrál šest ze svých posledních deseti zápasů, a přesto dostal šanci se takto velkým trhákem zvednout. Není se čemu divit, že je Gaethje pořádně naštvaný.


Závěrem je potřeba připomenout, že nic není oficiální, dokud to nebude podepsané na papíře. Konstelace hvězd je ovšem více než příznivá, a i s ohledem na poslední zprávy, jimiž vás pravidelně zásobujeme, se dá očekávat, že bitva McGregor vs. Cowboy opravdu dopadne.

Další články