Sleduj nás

A hurá do basy. Aspoň bude sranda, směje se Jaroslav Kotlár při nástupu do výkonu trestu

A hurá do basy. Aspoň bude sranda, směje se Jaroslav Kotlár při nástupu do výkonu trestu Foto: Clash of the Stars

Neplatil alimenty a dostal se do kleští zákona. Jaroslav Kotlár je už oficiálně ve vězení. 

Na ulici měl přes sto bitek, lámal zde kosti a jak sám říká, nikdy nebyl poražen. Tato genocida jej však nedostala do rukou spravedlnosti, byly to až jeho děti, které možná ani pořádně nepoznal.

Údajně se jedná o šest jeho potomků, na které Jaroslav nezvládal platit alimenty. Těžko říct, zdali mu jeho rapové koncerty nevydělávaly dostatek peněz, ale i tak se jeho dluh hromadil, až se na to stát nemohl dívat. Původní informace zněly 20 měsíců za mřížemi, nyní našemu webu ovšem Jardovi blízká osoba potvrdila něco jiného.

„Je to zlé, je to hodně, hodně zlé. Jarda to má prý na tři a půl roku. Nevím, jestli mu to mohou po čase zkrátit, ale mnoho jeho projektů kvůli tomu muselo být pozastaveno,“ sdělil naší redakci člověk Kotlárovi blízký.

„Jarda si myslí, že až se vrátí, tak naváže, kde skončil. Že stále bude ta celebrita a lidé si ho budou pamatovat. Pořád chce doručit ten souboj s Vémolou, ale za tři roky může být vše úplně jinak. Snaží se to brát s humorem, ale jsem si jistý, že uvnitř ho to hryže.“

A právě výše zmíněná slova „s humorem“ Jarda Kotlár použil i v nedávném pořadu Reakce Jaromíra Soukupa. Zde víceméně potvrdil to, o čem jsme psali již před měsícem na našem webu. Někdejší pouliční sígr se od 24. listopadu nachází ve vězení, ale nuda tam prý rozhodně není.

„No budeme tam kouřit banány, ne?“ smál se Jaroslav. „Sranda musí být. Já jsem člověk, co má srandu rád a co si na srandě ujíždí,“ vyjasňoval.

Neubránil se ale i hlubší myšlence. „Je potřeba se netrápit a neplakat. Na člověka to občas přijde, ale jsme silní a musíme se smát a rozdávat kolem sebe hodně lásky, protože láska nás dělá silnějšími.“

Zároveň víme, že měl Kotlár i potíže s drogami. Netušíme však, jak moc velký vliv to mělo na jeho současném trestu. Jedno je jisté, Jardovi možná někdo bude spravovat jeho sociální sítě, ale s ním samotným se teď nějaký čas neuvidíme.
Další články