Sleduj nás

Zuřící Razor Blade zpochybňuje Jonesovu statečnost: Proti mně by si sotva škrtl

Zuřící Razor Blade zpochybňuje Jonesovu statečnost: Proti mně by si sotva škrtl FOTO: UFC

Je opravdu Jon Jones takový chlap, za kterého se vydává? Tuto otázku si pokládá Curtis „Razor“ Blaydes, podle jehož slov s ním „Bones“ odmítl zápasit.

Co byl Francis Ngannou ještě součástí UFC (jenže zraněný), hovořilo se o tom, že bude do hry vhozen pás pro dočasného šampiona. V jednání byla i bitva mezi Jonesem a Miocicem, ke které ovšem nedošlo, a tak se řešilo náhradní řešení, jež představoval právě Blaydes.

Ten si už začal brousit zuby a těšil se, jak se zapojí do mistrovských bojů, když v tom se doslechl, že Ngannou v UFC končí a že o uvolněný titul bude nakonec bojovat Jon Jones s Cirylem Ganem. Vše ale mohlo být jinak…


„Já a Jon jsme spolu mohli zápasit, ale on se nakonec rozhodl pro Ganea. Možná to vypadá, že mu přišel jako zajímavější soupeř, ale já jsem přesvědčený, že vím, co za tím bylo,“ pověděl Blaydes portálu MMA Junkie. Odkazoval se přitom na pocity strachu.

„Je mi jasné, že člověk jako on, který v těžké váze nemá zkušenosti, bude hledat pro sebe přijatelnější cestu. Já jsem zde nejlepší wrestler a proti mně by si sotva škrtl. Jakmile bych ho dostal na zem, zmohl by se maximálně tak na zoufalý křik,“ líčil „Razor“.


„Jak Jones zažije debut v těžké váze, uvidí ten rozdíl. Už nebude tak výbušný. Možná dobře rýsuje údery, ale to mu proti většině z nás bude prd platné. Ganea se možná pokusí ještě přelstít takticky, ale proti mně by neměl žádnou šanci, což je ten důvod, proč mě odmítl,“ vydedukoval Blaydes.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články