Sleduj nás

Zpověď fanouška, kterému Conor rozšlapal telefon: Nebudu vám lhát, vypadal jako vrah

Zpověď fanouška, kterému Conor rozšlapal telefon: Nebudu vám lhát, vypadal jako vrah

Nedělní noc, pondělní ráno a party na Miami, kde se kromě lidí shlukovali také celebrity. Jedním z návštěvníků byl i Conor McGregor, který se zde podle slov dalších účastníků přišel pořádně uvolnit. Vše se ale poněkud přetáhlo, až to vygradovalo podivnou eskapádou, na jejímž konci se mohl dvaadvacetiletý fanoušek rozloučit se svým novým iPhonem. Naštěstí zůstalo jen u materiální škody.

Jak už tomu bývá zvykem, když vidíme nějakou známou mediální tvář, rádi bychom si ji natočili nebo se s ní alespoň vyfotili. S téže úmyslem přišel Ahmed Abdirzak, jenž spatřil Conora venku před klubem. Když však vytáhl telefon, aby se s ním mohl natočit, irského zápasníka popadl nečekaný amok, přiřítil se k mladému fanouškovi, pevně mu stiskl ruku, s telefonem mu praštil o zem a následně jej před jeho zraky rozdupal.


„Nebudu vám lhát, v ten moment jsem se bál o svůj život,“ popisoval Abdirzak svůj osobní střet s McGregorem. „Vypadal jako vrah a já jen čekal na to, kdy mě uhodí. Naštěstí k něčemu takovému nedošlo, ale i tak jsem nemohl uvěřit svým očím,“ svěřoval se novinkám z DailyMail.com, které samozřejmě zajímal celý příběh.

„Normálně nepiju, nefetuju, všechny tyhle věci jdou mimo mě. Ale toho dne jsem dostal zprávu, že zrovna v Miami bude jedna party, na níž se ukáže spousta celebrit. Kdo by něčemu takovému odolal? Šli jsme tedy s přáteli, a protože jsme všichni Britové, zaujala nás zejména přítomnost rappera Blueface a zápasníka McGregora,“ vysvětloval Abdirzak důvod své návštěvy.


Podle mnoha svědků se McGregor jevil v dobré náladě už v klubu, kterou si následně přenesl i ven. Vše se přitom neslo za doprovodu skladby Thotiana, jejíž text si Conor nahlas pozpěvoval.

„Stál jsem asi 15 metrů od něj, když jsem vytahoval telefon z kapsy a začal ho natáčet. V ten moment se však ke mně přiřítil s nataženou paží, jakože mi podává svou levou ruku, ale místo toho mě jen silně chytil za zápěstí. Jeho stisk byl neuvěřitelně silný. Jediné, co mi problesklo hlavou, bylo to, že mě asi nejspíš uhodí. Byl tak moc naštvaný, měl vyboulené oči, jako kdyby se mě chystal právě zabit. Nevím, jestli byl na opitý nebo na drogách, ovšem vypadal totálně jako smyslu zbavený,“ povídal vyděšený Brit.


Ahmed byl pak nucen sledovat, jak mu je jeho telefon zabaven. „Snažil jsem se zůstat v klidu, nechtěl jsem se s ním prát, ale zároveň jsem netušil, co mě čeká. Když v tom najednou popadl můj iPhone a třísknul s ním o zem. A aby toho nebylo málo, ještě na něj čtyřikrát dupnul. Když bylo po všem, nakonec si ho zastrčil do kapsy u kalhot, předvedl svůj ‚swagger dance‘ a odešel pryč. Nemohl jsem uvěřit tomu, co jsem právě viděl!“ udivoval dvaadvacetiletý mladík.

Dle něho se jednalo o krádež za bílého dne, neboť bylo časně nad ránem a už svítalo. „Běžel jsem za ním a požádal ho, aby mi telefon vrátil, mám tam fotky své rodiny, avšak on se mi jen vysmál. Okradl mě! Nejenže mi rozmlátil telefon, navíc si ho i odnesl. A nikdo z těch lidí, co to venku sledovali, se mě nezastal," překvapovalo ho. „Jak je to vůbec možné, že se někdo s jeho jménem může vůbec takhle chovat? Jenom protože je celebrita, to ještě neznamená, že na něj zákony neplatí,“ uváděl.

„Je to nebezpečný člověk, velice nebezpečný. Nikomu bych nepřál vězení, ale z něho by se měl udělat ten správný příklad, jelikož to jsem já, kdo to teď schytává. Jeho fanoušci mi posílají výhrůžky smrtí… a za co? Všichni jsme jenom lidé, tak proč bychom se k sobě měli chovat jako zvířata?“ ptal se Ahmed. „Jak jsem řekl, nikomu nepřeju vězení nebo deportaci, ovšem při návštěvě USA musíte dodržovat jisté podmínky, abyste tu vůbec mohli být. A pokud se chováte takhle opakovaně, pak nevidím důvod, proč by vás tu měli trpět,“ dodával.  Další články