Sleduj nás

Zpěvák Petr Janda se popral s nočním fantomem

Zpěvák Petr Janda se popral s nočním fantomem

V jeden moment zpívá na jevišti před hokejovým zápasem státní hymnu a chvíli na to ho doprovází nepříjemný monokl kolem oka. Zpěvák Petr Janda se na svém facebooku pochlubil fotkou, která dozajista vyděsila jeho fanoušky.

Podstatná pro nás je ovšem ta informace, že nešlo o klasickou rvačku, jak by se mnozí mohli domnívat. Vedoucí člen rockové skupiny Olympic údajně zažil až příliš živý sen, v němž bojoval s teroristou. Zranění obličeje pak nejspíše přivodil kraj postele.

„Co vám budu povídat. Bojoval jsem s tím teroristou, jako kdyby mi šlo o život. Při posledním kopanci, který jsem mu dal, jsem uslyšel ránu a pak jsem se probudil. U nohou naší postele,“ okomentoval své zranění Janda.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Příliš živý sen si vybral svou daň a nám nezbývá nic jiného než popřát brzké uzdravení. Skupina Olympic má do konce roku 2019 ještě pěkně nabitý koncertní řád, přičemž nejbližší zastávka nás odkazuje již tuto středu na pražský Karlín.

Za příliš živé sny zaplatil muzikant potlučeným obličejem.Další články