Sleduj nás

Zemětřesení v Lodži! KSW 70 nabídne zápasy nejsilnějšího muže na světe i brankáře Chelsea

Zemětřesení v Lodži! KSW 70 nabídne zápasy nejsilnějšího muže na světe i brankáře Chelsea
Již dnes proběhne v polské Lodži další turnaj organizace KSW. Jubilejní sedmdesátá akce má jako hlavní událost večera naplánovanou bitvu v těžké váze mezi Maruiszem Pudzianowskim a Michalem Materlou.

První jmenovaný je polskou celebritou nejvyšší úrovně a jeho účast pravidelně vyprodává haly a zajišťuje vysoký prodej PPV.

Pětinásobný vítěz soutěže World’s Strongest Man se dokázal adaptovat na zcela rozdílný svět MMA a v posledních letech vyrazil na svoji finální cestu za titulem.


V pětačtyřiceti letech šestnáct výher a sedm porážek a momentálně drží 4 zápasovou vítěznou šňůru. Při posledním vystoupení mu navíc stačilo pouhých osmnáct vteřin na zničení senegalského hromotluka Osmane Dii.

https://twitter.com/i/status/1529778371042766848


Pudzianův útok na titul se pokusí překazit jedna z největších legend polské bojové scény. Michal Materla zasvětil celou svoji kariéru KSW a v organizaci debutoval již v roce 2006!

Bývalý šampion střední váhy je také v dobré formě a půjde si pro třetí vítězství v řadě. Naposledy dokázal uspat nebezpečného Brita Jasona Radcliffa již na konci prvního kola.

https://twitter.com/i/status/1528784572720111616

Sázkové kanceláře mají o favoritovi jasno a je jím poměrně jasným způsobem Michal Materla.


Vzhledem ke schopnostem obou bojovníků je toto ocenění pochopitelné, protože pokud má Mariusz někde slabiny, je to boj na zemi. Magic Materla naopak v kariéře rozdal již třináct submisí a podle nás se mu to v sobotu povede po čtrnácté.

I v hlavním předzápase budou lítat pořádné granáty. Veterán UFC a ACA Daniel Omileanczuk si to rozdá s Ricardo Praselem, který až do roku 2012 působil jako gólman londýnské Chelsea. Po přechodu k MMA dokázal z patnácti zápasů dvanáctkrát vyhrát a mnoho nechybělo, aby se přes DWCS dostal do UFC.

Turnaj KSW 70 fight card a výsledky  • Heavyweight - Mariusz Pudzianowski  vs. Michał Materla

  • Heavyweight - Daniel Omielańczuk vs. Ricardo Prasel

  • Light heavyweight - Rafał Kijańczuk vs. Ivan Erslan

  • Middleweight - Radosław Paczuski vs. Jason Wilnis

  • Heavyweight - Izuagbe Ugonoh vs. Marek Samociuk

  • Light heavyweight - Damian Piwowarczyk vs. Bartosz Leśko

  • Middleweight - Albert Odzimkowski vs. Tommy Quinn

  • Catchweight 74 kg - Łukasz Rajewski vs. F. Barrio

  • Strawweight - Anita Bekus vs. Roberta Zocco

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články