Sleduj nás

Země je placatá! shodují se bojovníci z UFC. Toto jsou jejich argumenty

Země je placatá! shodují se bojovníci z UFC. Toto jsou jejich argumenty
V UFC se nám rozvinul takový nešvar. Několik borců si začíná myslet, že je Země placatá. Tuto teorii nakousl Paulo Costa.

Známý UFC bojovník, který měl předloni tu čest zabojovat o pás střední váhy, kde ovšem poznal svou vůbec první profesionální MMA porážku, je zastáncem velmi zvláštní teorie, podle níž Země nenabírá kulatého tvaru.

Bohužel napříč mediálním světem funguje hromadná cenzura, a proto jsou důkazy, jež tuto hypotézu potvrzují, hned mazány.


https://twitter.com/BorrachinhaMMA/status/1434752345745903618?s=20&t=YuZP_u36ijJu97r-ghnkfw

UFC fighteři mají jasno


Nyní však už Costa není sám, v tomto „boji“ mu pomáhají další UFC bojovníci. Jedním z nich je například Bryce Mitchell, který tak učinil na svém Instagramu.

„Já i moje máma vám povíme, že je Země plochá. Nepohybuje se rychlostí 6000 mil za hodinu, točí se rychlostí 1000 mil za hodinu a neustále pluje vesmírem,“ uveřejnil doposud neporažený bijec, který tak reagoval na slova Joeho Rogana, jenž se těmto teoriím vysmíval.


„Země je plochá a vše ostatní se točí kolem nás. Mohu to dokázat. Už mě unavuje, jak si Joe Rogan dělá z lidí srandu, co věří v plochost Země,“ dodal americký bojovník, který v UFC drží šňůru šesti výher v řadě. 


Zobrazit příspěvek na Instagramu 

Příspěvek sdílený Bryce Mitchell (@thugnasty_ufc)
Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články