Sleduj nás

Ze Soukupa bude jednou bezdomovec a skončí u mě v baráčku, předvídá Aleš Bejr. Pak šéfa Barrandova opět sjel

Ze Soukupa bude jednou bezdomovec a skončí u mě v baráčku, předvídá Aleš Bejr. Pak šéfa Barrandova opět sjel Foto: Clash of the Stars

Co Aleš Bejr nestihl říct během tiskové konference, to si nechal po ní. Šéfovi TV Barrandov nevěstí zrovna pěknou budoucnost.

Byla to obyčejná neděle, kterou od šesté hodiny večerní náhle oživil rachot z Duplexu, kde se konala závěrečná tisková konference organizace Clash of the Stars, na kterou mimo jiné zamířil i mediální magnát Jaromír Soukup a jeho soupeř Aleš Bejr.

Od počátku bylo jasné, že se schyluje k aféře, která také přišla. Aleš se na tuto událost skvěle připravil, a i když byl v poutech, tak útočil slovně. Na paškál si vzal Soukupovu neblahou životní situaci, která dle všeho čítá rozchod, alimenty a dluhy. Pakliže to takto půjde dál, bude si ho Aleš muset vzít do parády a po zápase mu najít přístřeší.    


„Každopádně doufám, že Jaromír skončí jednou u mě v baráčku. Postavím mu baráček, protože to bude bezdomovec,“ poznamenal Bejr, který je známý svou péčí o lidi bez domova, zejména pak z oblasti Pardubic.


„Na co si hraješ, Jaromíre? Máš dluhů plnou p*del, na svoje malé miminko platíš úplné minimum. Tos mě nas*al! Já jsem taky táta, ty močko!“ přidal Bejr, který svou zlobu dostane možnost ventilovat už příští sobotu v ringu.

Příště Le Sy, nebo nikdo

Na co už během závěrečné tiskové konference nezbyl čas, byla výzva k Tomášovi Le Symu, promotérovi Clashe, s nímž má Aleš dlouhodobé spory. Svým dodatkem mu pardubický „Psychopat“ dává jasné ultimátům.

„Chtěl jsem říct, že tohle je můj poslední Clash v životě. Jedině Lesíček, nic jiného mě nezajímá. To jsem jim chtěl říct, že pokud budu mít v Clashi další zápas, tak jedině s Lesíčkem, jinak nikdy už nechci mít nic!“ dal Bejr rozkazem.


„Lesíček a ty jeho výmluvy, slyšeli jste ho? To je divný, že když tam přijdu já, tak tam on nemůže být, ani tam nemůže přijít,“ bylo Alešovi divné, že během jeho představení jeho oblíbený promotér chyběl. Patrně nechtěl utržit další nečekanou ránu.


Další články