Sleduj nás

Že si Conor stěžuje? Ale za všechno si může sám! dal se do vysvětlování šéf UFC

Že si Conor stěžuje? Ale za všechno si může sám! dal se do vysvětlování šéf UFC

Každá mince má dvě strany a pohled z té druhé nám nyní nabídla hlava největší MMA organizace planety.

Conor McGregor během časného nedělního rána oznámil v pořadí již svůj třetí odchod do důchodu. Hlavní příčinou bylo údajně to, že jej UFC odmítalo, opomíjelo, a navíc jej ani nenechalo bojovat o titul dočasného šampiona.

„Problém u Conora je, že se chce střetnout s Gaethjem, jenže ten si teď vybojoval právo utkat se s Khabibem,“ vysvětlil White v pořadu First Take on Tuesday.


Následně však prozradil, že Notorious svou šanci dostal, pouze ji odmítl. „Justin porazil Tonyho Fergusona. Conor měl tu možnost dělat náhradníka pro UFC 249, kdyby jeden z dvojice Khabib nebo Tony vypadl. On to ale odmítl,“ odhaloval Dana White, který se teď diví, na co si tedy McGregor stěžuje.


„Conor přišel a řekl: ‚Nejsem náhradník, nejdu do toho.‘ Kdyby to vzal a vyhrál, mohl teď bojovat s Khabibem,“ dodával prezident UFC, jenž nedávno podotkl, že pro irského válečníka nyní bude nejlepší, pokud si počká na vítěze bitvy Khabib - Gaethje. Toto prohlášení ovšem učinil ještě předtím, než McGregor záhy ukončil kariéru.


Další články