Sleduj nás

Že je UFC nejvíce nabité kvalitou? Ať se hlavně Dana White nenechá vysmát, kontruje známý sudí

Že je UFC nejvíce nabité kvalitou? Ať se hlavně Dana White nenechá vysmát, kontruje známý sudíFOTO: UFC

Dana White rozpoutal jednu velkou diskuzi. Když odmítl souboje mezi organizacemi, donutil tím ostatní pochybovat, zdali má UFC vážně ve svých řadách nejlepší zápasníky z celého světa.

Proti tomuto tvrzení se ohradili už mnohé poměrně zvučné osobnosti a nyní se k nim přidává i slavný sudí „Big“ John McCarthy. Ten sice souhlasí s tím, že UFC je na trhu největší značkou, ale zase se prý nemůže kvalitativně řadit nad všechny ostatní.

„Slyšel jsem, jak Dana říká, že je UFC Ligou mistrů, a pokud se tedy někde vynoří bojovník s talentem, stejně v UFC skončí… K tomu mohu říct jenom ‚Sorry, Dano, jsi velmi mystifikován vlastní natvrdlostí.‘ Po světě se totiž pohybuje mnoho talentovaných bojovníků, kteří kolikrát končí úplně jinde,“ konstatoval slavný sudí ve svém podcastu.

„Ať už je to kvůli penězům nebo kvůli jiným důvodům, všichni bojovníci mají právo volby. Já osobně jsem viděl mnoho kluků z ONE Championship, kteří se štípou hlava nehlava. Ti kluci tam předvádí naprosto skvělou show, a pokud budu tvrdit, že když nepůsobí v UFC, tak nejsou dostatečně kvalitní, tak jdu sám proti sobě,“ pokračoval.

„Neříkám, že UFC není kvalitní, naopak je tam spousta hodně, hodně dobrých bojovníků, ale zase White nemůže říkat, že mají největší kvalitu z celého světa. Dana se asi jen chtěl opřít do konkurence, ale podle mě to rýpnutí bylo úplně zbytečné,“ vyjádřil se McCarthy.Další články