Sleduj nás

Že je Emelianenko nejlepší těžká váha historie? Nesmysl! upozornil Dana White a vysmál se těm, co tvrdí opak

Že je Emelianenko nejlepší těžká váha historie? Nesmysl! upozornil Dana White a vysmál se těm, co tvrdí opak

Již tento víkend nás čeká bitva mezi Stipem Miocicem a Danielem Cormier, která by podle šéfa UFC měla určit, kdo je nejlepší těžkou váhou všech dob.

Dana White se na tiskové konferenci poněkud rozpálil, když byl tázán, zdali někdy neuvažoval o tom, že by nejlepší těžkou váhou v rámci celé historie MMA mohl být i někdo jiný.

Na stůl byla vhozena jména, jako jsou Cain Velasquez, Randy Couture, Fabricio Werdum, Frank Mair a pochopitelně i Fedor Emelianenko, ale hlava organizace se těmto návrhům pouze vysmála.

Fjodor Jemeljaněnko prý není nejlepší těžká váha

„Zaslechl jsem konverzaci lidí, kteří diskutovali o tom, zdali zápas mezi Stipem a Cormierem může opravdu určit nejlepší těžkou váhu všech dob. Pravda je ale taková, že o něčem takovém ani nelze vést řeč. Žádné pochyby o tom, že jeden z těch dvou bude GOAT!“ stál si za svým Dana White.


„Je ale vůbec možné přeskočit i takovou legendu, jako je Fedor Emelianenko?“ zazněla otázka v davu.

„Ale no tak, nemelte takové sračky, o tomhle nemá ani cenu diskutovat,“ odpovídal White, jenž se raději snažil fanoušky navnadit na víkendový šlágr, který se nám představí na PPV turnaji pod pořadovým číslem 252.


Další články