Sleduj nás

Že byl Kincl lepší? S tím Lohoré nesouhlasí, chyba byla jinde

Že byl Kincl lepší? S tím Lohoré nesouhlasí, chyba byla jinde
Alex Lohoré sliboval soupeři bídu, nakonec ji vyfasoval ale on sám…

Hlavní zápas OKTAGONu 35 z brněnské Winning Group Areny přinesl střet dvou předních borců z žebříčku střední váhy. Vyzývatel s francouzskými kořeny před bojem mluvil o tom, že se cítí motivován jako jindy, čímž se snažil rozhodit svého mistrovského protivníka. Nakonec svého trashtalku ale litoval.

Šampion Patrik Kincl Lohorému vůbec nedovolil se dostat do zápasu. A i když se mluvilo tom, že jeho dominantou v tomto boji bude spíše zem, nakonec se předvedl jeho postoj. Jako by s tím ani sám Francouz nepočítal…

„Tak tento večer mi vůbec nic nepřálo,“ sypal si popel na hlavu dvaatřicetiletý bijec, jenž v OKTAGONu prohrál už druhý titulový souboj. „Byl jsem skvěle připravený, ale vůbec jsem se nechytal. Nehodlám se vymlouvat, Patrik ten duel ovládl.“

Chybu vidí tedy spíš v sobě. „Není to tak, že bych na Patrika neměl, oba jsme dobří bojovníci, ale spíše jsem v nevhodné chvíli zamrzl, a proto jsem nebyl schopný rozjet žádnou taktiku. Možná mě zaskočil Patrikův gameplan? Je to možné, očekával jsem spíše zem, on ovšem předvedl skvělý postoj,“ poznamenával.


A tak se Alex opět vrací do té pomyslné vyzývatelské linie, ve které bude muset zdolat nějaká další velká jména, pokud si chce novou šanci v boji o pás vysloužit.

Dalším bojovníkem o titul, jak už dobře víme, bude Karlos Vémola. Pokud se nic nepokazí, a věřme, že nepokazí, vyzve šampiona Patrika Kincla 30. prosince v posledním letošním turnaji organizace.

Další články