Sleduj nás

Že by měl strach? Clash of the Stars řeší, kam se poděl Veselý. Růžička vyjednává náhradu

Že by měl strach? Clash of the Stars řeší, kam se poděl Veselý. Růžička vyjednává náhradu Foto: Clash of the Stars

Jedna z nejočekávanějších bitev sobotního galavečera Clash of the Stars 5 možná nebude. Tadeáš Veselý přestal reagovat a nedostavil se ani na tiskovku.

Úvodní tisková konference je za námi, B4THECLASH je za námi, a dokonce i závěrečná tisková konference je za námi. Ta se uskutečnila tuto neděli v pražském Duplexu a značila, že do zápasu chybí jen necelý týden.

Problém ovšem je, že se v takto krátké době před turnajem pohřešují dvě osoby. Tou první je nynější Exorcista a dřívější Král Berouna Vašek Flachs a tou druhou je vrchní „gangster“ české scény Tadeáš Veselý.


„Asi měl těžký víkend, jak ho znám. A působí to na mě tak, že po tom našem posledním staredownu dostal strach. Udělal si takovou ostudu, že se sem bál přijít,“ domnívá se Růžička, kterému na tiskovce chyběl parťák do dvojice.

„Já jsem si myslel, že nepřijde. Chtěl jsem se vsadit s holkou o to, ale většinou všechno prohraju, tak jsem se nesázel, ale byl to můj tip, že nepřijde. Nechtěl zase schytat další chlebíčky do hlavy a tak. Já tady každopádně dneska svoji armádu nemám, ale věřím, že by ho posypali jiní lidi.“


Náhrada v řešení

K situaci, kam se poděl Veselý, se zatím nikdo nevyjádřil. Ale očekávání, že se něco zvrtne, tu očividně byla. „Já si od začátku myslím, že to je 20:80 procentům, že Veselý nenastoupí, proto jsme předem chtěli najít nějakou alternativu. Doufám, že dorazí, jinak už nemá v Clashy co dělat,“ zněl Mawarův názor.

„Přijdu si tady trochu jako černá ovce, ale stal jsem se velkým fanouškem Clashe, vím, že tu mám svoje fanoušky, a chtěl bych, aby to prase dorazilo na náš zápas. A když ne, tak bych se rozhodně chtěl ukázat na dalším Clashy. Tentokrát ovšem s někým, kdo za to stojí. A vím, že zajímavý zápas by byl s takovým Filipem Roubíčkem, který tady nemá pořádného soupeře,“ nadhodil. 

Mikrofonu se následně chopil sám Roubíček, který potvrdil, že do toho s Tadeášem rád půjde. Fight pro přespříští turnaj bychom tedy měli, ale co bude s nadcházející sobotou. Najde se Veselý?Další články