Sleduj nás

Že by Chimaev lhal? Pereira s ním přijal nabídku k boji, Khamzat odmítl

Že by Chimaev lhal? Pereira s ním přijal nabídku k boji, Khamzat odmítl
Pamatujete, jak si Chimaev vyskakoval, že chce do klece Pereiru, že ho hravě zničí? Inu, UFC mu to skutečně umožnilo. Švédský Vlk ovšem záhy couvnul.

To jsou nám zase jednou věci. Co Alex Pereira do své moci získal titul střední váhy, ozval se Khamzat Chimaev, který místo gratulací sebevědomě a drze prohlásil: „Ha, ha, Alex Pereira? Kdo to je? Prosím, UFC, dejte mi ho. Dejte mi ho a já ukončím v prvním kole. Je to naprosto snadná výhra.“

Málokdo by však mohl tušit, že Khamzatova slova budou vyslyšena. Dana White totiž stále hledá nějaký trhák pro lednový turnaj UFC 283 v Brazílii, a proto „Vlkovi“ tento zápas skutečně nabídl. Vycházel tak z Alexova přání.


„Přišel jsem za svým manažerem a řekl jsem, že mám za sebou velmi náročný proces shazování do střední váhy (84 kg), a proto jsem navrhl, abychom se já a Khamzat v lednu utkali v polotěžké váze (93 kg). UFC s touto možností souhlasilo, jenže Khamzat ne. Bez udání důvodu mě odmítl,“ prozradil Pereira novináři Arielovi Helwanimu.

Chimaevovi se patrně nelíbilo, že by se s Alexem utkal v polotěžké váze, kde si zřejmě už tolik nevěří. I tato skutečnost je nicméně tak trochu v rozporu s jeho předchozími prohlášeními, kdy se naparoval, že je schopen ovládnout až tři hmotnostní divize. Polotěžká pochopitelně patřila mezi ně…

Vše na téma Khamzat Chimaev


Další články