Sleduj nás

Zdrcená Kowalkiewicz v problémech. Kvůli zranění se nemusí vůbec dostat domů!

Zdrcená Kowalkiewicz v problémech. Kvůli zranění se nemusí vůbec dostat domů!

Dřívější nadějná bojovnice se pomalu už nemůže ani dotknout slunných paprsků své dávné slávy. Karolina Kowalkiewicz se nyní ocitá nad osobní výkonnostní propastí, která ji staví do nevýhodné pozice. Na posledním turnaji navíc utrpěla zranění, které ji dost možná nedovolí ani odletět domů.

Čtyřiatřicetiletá polská válečnice se během víkendu představila na turnaji UFC Fight Night 168, který se konal v Auklandu na Novém Zélandu. Kowalkiewicz zde nestačila na čínskou soupeřku Xiaonan Yan, jíž se podařilo vyhrát jednomyslným poměrem na body. Z hlediska vývoje bylo pro Karolinu klíčové hned první kolo, v němž došlo ke zlomení spodní stěny očnice.  

„Poprvé ve svém životě nemohu říct, že jsem po zápase OK,“ sdělila na svém Instagramu zápasnice ze slámové váhy. „Jak jste mohli vidět, na začátku prvního kola mi byla zlomena kost pod levým okem, kvůli čemuž jsem nic neviděla. Měla jsem rozdvojené vidění a všechno vypadalo, jako by to pokryla mlha. Po zápase jsem strávila celý den v nemocnici,“ odhalila, co následovalo po duelu, v němž schytala již svou čtvrtou porážku v řadě.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Potřebuji operaci, proto se nyní chystám na návštěvu specialisty, který učiní rozhodnutí, zdali mohu odletět domů, nebo zde budu muset zůstat. Lékaři mi ovšem řekli, že létat v takovém stavu je velmi nebezpečné,“ uvedla rozesmutněná polská bojovnice, jejíž UFC kariéra po předchozích nezdarech visí na vlásku. Zabývat se jí ale bude až v momentě, kdy si vyřeší své zdravotní problémy.


Další články