Sleduj nás

Zavolejte policii, byla jsem okradena, zlobí se Holly Holm po prohře v UFC

Zavolejte policii, byla jsem okradena, zlobí se Holly Holm po prohře v UFC
Turnaj UFC Vegas 55 přinesl několik napínavých soubojů, ale také minimálně jedno velké zklamání. Opět u něho byli bodoví sudí.


Nejprve byl pro diváky z hlediska bodování sporný duel mezi Michelem Perreirou a Santiagem Ponzinibbiem a následně tomu třešničku nasadilo hodnocení dámské bitvy mezi Holly Holm a Ketlen Vieirou.

Druhá zmíněná bojovnice se mohla po pěti kolech radovat z těsné výhry, v níž získala přízeň dvou ze tří bodových sudí, což byl verdikt, o němž se bude ještě nějaký čas diskutovat.

„Nenapadají mě jiná slova, než jsou krádež a frustrace. Žádný z těch sudích, co zápas hodnotili, neviděli trénink ani z dálky. Nikdo neví, kolik úsilí vkládám do přípravy, ale potom neváhají mě takhle během pár sekund zaříznout,“ vyjadřovala Holm své znepokojení.

„V samotném závěru jsem velmi, ale velmi rozhořčená. Nesouhlasím s jejich finálním výrokem. Chápu, že bodování není snadné, ale když cítím, že jsem vyhrála, a stejně to cítí i spousta dalších lidí, tak je asi něco špatně. Takováto prohra mě posune o krok zpátky, a o to více mě štve, jelikož je nezasloužená,“ konstatovala.


Jak je jednou dáno, už se bohužel nedá změnit. Holly Holm se velmi usilovně ve svých čtyřiceti letech snažila znovu protlačit k titulu, na kontě měla i dvě slibné výhry, ale v tom třetím případě jí to smolně nevyšlo. Žádnému rozhořčení se tedy nemůžeme divit.

Další články