Sleduj nás

Zatím se nikdo nedokázal vypořádat s mou hvězdnou silou, naparuje se Jake Paul

Zatím se nikdo nedokázal vypořádat s mou hvězdnou silou, naparuje se Jake Paul
Jake Paul už stihl kontaktovat šestici kandidátů, kteří by mu v příštím zápase měli dělat tanečního partnera. Obává se ovšem, že ani oni nevydrží sílu jeho úderu.

Americký YouTuber, dětská hvězda televizních pořadů a jak jsme se nedávno dozvěděli, tak i člen amerického podsvětí se připravuje na svůj letní boxerský návrat. Ten údajně svede proti jednomu z šesti soupeřů, jejichž seznam nedávno uveřejnil.

V popředí kandidátů se nachází Michael Bisping či Tommy Fury, ani jeden ale prý nebude schopný čelit Jakeově nadpřirozené síle, kterou údajně nedokázal přijmout ani člen Síně slávy UFC Tyron Woodley.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


jake paul khabib

Jake Paul věří, že je top zápasník


„Začínám se dostávat do bodu, kdy je pro mě obtížné najít skutečně dobrého soupeře. Čistě v postoji bych porazil 99 % všech zápasníků z UFC a věřím si i na šampiony z mé hmotnostní kategorie v boxu,“ sdělil sebevědomý mafián Jake Paul.

„Nikdo, s kým jsem už bojoval, zatím nedokázal čelit mé hvězdné síle. Obávám se, že kdybych vytáhl z důchodu De La Hoyu nebo Mayweathera, byla by to pro ně konečná. Oba jsou to už jen gaučoví povaleči, zatímco já poctivě trénuji,“ věstí proti nim devastující KO.


„Potřebuji někoho, kdo bude schopen přijmout úder. Mám ránu, jako když kopne býk, opravdu se s něčím takovým jen těžko vypořádáte,“ chvástal se mladý člen amerického podsvětí, který si působení v boxu nemůže vynachválit, protože kdyby tohoto sportu nebylo, už by se údajně válel někde pod drnem anebo byl ve vězení.

Další články