Sleduj nás

Zastrašování před bojem? Jsem hladovější, a tak tě zničím! vyhrožuje Martínkovi jeho soupeř

Zastrašování před bojem? Jsem hladovější, a tak tě zničím! vyhrožuje Martínkovi jeho soupeř

Dlouhé týdny jsme čekali a nyní je to konečně tady. Michal Martínek se vydává napospas svému osudu, když se během úterní noci v rámci Dana White Contender Series, kde zápasníci bojují o smlouvu do UFC, pokusí zastavit doposud neporaženého soupeře Rodriga Nascimenta Ferreiru. Ten však má podobný cíl a slibuje, že českého zápasníka ukončí.

„Vyhrál jsem čtyřikrát submisí a dvakrát K.O. a teď vyhraji znovu,“ představil se poněkud stručně Brazilec Ferreira, z jehož výčtu lze pochopit, že podstoupil šest zápasů a všech šest vyhrál.

Martínek oproti tomu podstoupil sedm profesionálních duelů a rovněž v ani jednom neklopýtl. Odkud tedy bere Ferreira takové přesvědčení?


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Proč? Jsem hladový a toužím po úspěchu. Je to pro mě skvělá příležitost. Michal je pomalý jako želva a může si myslet, co chce. Já vím, jak jsem dobrý. Jsem mnohem silnější, a pokud ho trefím, půjde spát,“ vyhrožuje.


Rodrigo Ferreira vyrůstal prakticky na ulici, kde ho pouliční bitky doprovázené snem za lepším životem dostaly až před šéfa UFC, před kterým se bude chtít ukázat v tom nejlepším možném světle.

„Pro mě to prostředí bylo motivací. I díky tomu jsem začal trénovat MMA. Jenže když jsem měl absolvovat svůj první zápas, můj učitel Tom zemřel. On pro mě byl ten nejdůležitější člověk na světě, mentor a učitel. A dva dny před mým prvním zápasem odešel. Bylo to v roce 2012,“ svěřoval se brazilský zápasník.

„Tehdy jsem byl na vážení hodně rozrušený, byly ve mně emoce. Ale moje bilance ukazuje, že jsem se vždy dokázal na zápas dobře připravit a soustředit. Stále mě nikdo neporazil,“ dodával a potvrzoval, že jeho výkon nenaruší ani zápas s Martínkem.


Pokud byste rádi vyvedli Ferreiru z omylu, ukažte Martínkovi svou podporu, která se i na dálku může zdát velmi užitečná. Zápas mezi oběma borci z těžkých vah se uskuteční ve středečních ranních hodinách. Živě jej budete moct sledovat na stanicích Nova Sport.

Zdroj: sport.tn.nova.cz


Další články