UFC Fight Night 188 – Brunson Derek – Holland Kevin

Hlavní zápas UFC Fight Night 188 přinese střet dvou špičkových bojovníků střední váhy, kteří potvrzují své ambice suverénními výkony v posledních zápasech.

Derek Brunson má kariéru jako jízdu na horské dráze. Momentálně se opět vydrápal nahoru na kopec a opanuje sedmou příčku žebříčku nabité divize do čtyřiaosmdesáti kilogramů. Pomohli mu k tomu tři výhry v řadě, kdy hlavně ta poslední nad neporaženým Zlatým Chlapcem Shahbazyanem ukázala sílu sedmatřicetiletého matadora. Celkově má Derek bilanci jednadvacet výher a sedm porážek, kdy 57 % vítězství získal knockoutem.

Trailblazer Holland je nejlepším bojovníkem minulého roku. Série pěti výher, z toho tři v prvním kole, mu vynesla desátou pozici v hodnocení střední váhy.  Poslední zápas, kdy Kevin bláznivě vypnul legendárního Jacare Souzu, ukázal obrovskou sílu osmadvacetiletého Američana. Momentálně má Holland bilanci jednadvacet výher a pět porážek, kdy 52 % získal knockoutem.

Derek Brunson vs. Kevin Holland na UFC Fight Night 188

Derek v posledních zápasech prokázal, že není pouhým gatekeeperem, ale že má stále schopnosti na boj o první pětku střední váhy. I v těchto zápasech byla naplno odhalena jeho slabá obrana, díky které inkasuje velké množství tvrdých úderů. Pokud tuto vlastnost srovnáte s Hollandovou schopností ukončovat zápasy jednou ranou, nejde na Brunsonovi šance příliš sázet. Derek má navíc velmi pomalé starty do zápasů a Kevin naopak agresivně nastupuje od prvních vteřin.

Zápas dvou výborně atleticky připravených bijců asi neskončí na body a pro nás je favoritem mladší a větší Holland. Pokud se nebojíte rizika a zajímá vás opravdu hodnotný kurz, zkuste Kevinovu výhru během první poloviny zápasu knockoutem.

smiley UFC Fight Night 188 můžete pak živě sledovat zde.
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue