UFC Fight Night 185 – Vieira Ketlen – Kunitskaya Yana

Hlavní předzápas turnaje UFC Fight Night 185 si vezmou na starost dvě přední bojovnice bantamové váhy.

Devětadvacetiletá Brazilka Ketlen Vieira disponuje působivou bilancí jedenáct výher a jedna porážka, kdy 45 % vítězství získala na body. Jedinou kariérní prohru jí uštědřila Mexičanka Irene Aldana, která jí knockoutovala pouhých devět vteřin před koncem prvního kola.

Ketlen na tento neúspěch zareagovala nejlépe, jak mohla a v následujícím zápase totálně přejela Sijaru Eubanks. Během tří kol jí nasázela třiadevadesát přesných úderů a doručila dva takedowny. Vieira má černý pás v BJJ a Judu, ale v poslední době se hodně zlepšil i její box a wrestling. Na soupeřky vyšle v průměru 3.10 signifikantních úderů za minutu s přesností 36 %.

Yana Kunitskaya má přítele v UFC a chystá se na zápas

Yana Kunitskaya o sobě v poslední době dávala vědět hlavně jako partnerka Thiago Santose. S populárním brazilským Kladivem vystavují svůj vztah na sociálních sítích a mluví se o tom, že Yana se víc těší na mateřské povinnosti než na dobývání titulů v kleci.

Momentálně má dvaatřicetiletá Ruska rekord třináct výher a pět porážek, kdy 54 % vítězství získala knockoutem. V posledním zápase rozebrala na šroubky debutantku Stoliarenko, kterou zasypala 209 údery a jednomyslně ji porazila na body. Kunitskaya je agresivní bojovnice se základy v boxu a taekwondu. Během jedné minuty zápasu vyšle 4.49 významných úderů s přesností 54 %.

Pokud by se souboj odehrával v postoji, měla by rozhodně více ze hry ruská Liška. Vieira ale v posledním zápase ukázala, že se hodně poučila z porážky od Aldany a zůstává v postoji zřídka. Yana má navíc opravdu slabou obranu proti strhům a pro Ketlen nebude velký problém ji dostat pod sebe na zem. Tam si Fenomeno umí výborně poradit, o čemž svědčí čtyři výhry submisí. Jasnou favoritkou je pro nás Ketlen Vieira.

Sledujte UFC Fight Night 185 živě zdarma.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue