Oktagon – Brož Miroslav – Malach Jan

Složitá situace okolo virových omezení komplikují organizaci OKTAGON pořádání turnajů, ale to nebrání promotérům Novotnému s Nerudou v ohlašování zajímavě složených zápasů, kterých se na podzim snad dočkáme.

Jedním takovým je souboj dvou nekompromisních střelců Brože s Malachem. Král Severu, jak se tituluje Malach, se momentálně nachází v dobrém rozpoložení a v posledních třech zápasech pokaždé zvítězil. Dvakrát se jednalo o klasické MMA a jednou to bylo pod upravenými pravidly Underground. Všechna vítězství navíc přišla knockoutem. Honza tak upravil svojí bilanci na dvanáct výher a deset porážek, kdy 67 % vítězství získal KO.

Míra Brož se po nepovedeném roce 2019 rozhodl pro velkou změnu a ze střední váhy se posunul až do lehké. K tomuto rozhodnutí přispěla dvě tvrdá KO, které inkasoval od Ďatelinky a Běleho. Že se jednalo o krok správným směrem, to napověděl OKTAGON Prime 3, kde si Míra poradil s nebezpečným thaiboxerem Igorem Danišem. Do tohoto zápasu tak půjde s rekordem osm výher a dvě porážky, kdy 75 % vítězství získal rozhodnutím bodových rozhodčích.

Oba dva bijci preferují boj v postoji a hlavně Malach jde vždy tvrdě po ukončení. Pokud si to s ním Míra Brož zkusí rozdat při tvrdých boxerských výměnách, skončí velmi pravděpodobně knockoutován. Honza v poslední době působí jistě a prezentuje se krásně uvolněným pohybem. Kurz na Malachovu výhru je zatím příznivých 1.72, takže se vyplatí nečekat na jeho propad.

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue