Sleduj nás

Zápas s Wilderem? Chytrá volba, chválí Usykovo rozhodnutí Joshuův manažer

Zápas s Wilderem? Chytrá volba, chválí Usykovo rozhodnutí Joshuův manažer
Oleksandr Usyk pozměnil své plány a jeho hlavním cílem je nyní zápas s Deontayem Wilderem. Manažer Joshuy mu tuto volbu dokonce chválí.


Fanoušci jsou naštvaní, protože se opět nedočkají velkého sjednocujícího souboje, jen takový Eddie Hearn tuto volbu chválí. Očekává totiž, že proti Wilderovi bude mít ukrajinský šampion mnohem větší šance na výhru jak proti Furymu. A o to tady přece jde.

„Usyk je ten technicky nejvíce nadaný boxer v těžké váze. Neumím si představit, že by proti němu Wilder vyhrál byť jen jediné kolo. Tuto výzvu tedy považuji za velmi chytrou a logickou a myslím si, že se tak Usyk ještě více proslaví,“ nechal se slyšet vrchní šéf stáje Matchroom Boxing.

Proč Usyk vyzval Wildera?


Ukrajinský šampion se urazil, když si Fury dovolil vyzvat Anthonyho Joshuu, a tak se rozhodl zařídit po svém.

„Nechci, abyste si mysleli, že jsem naštvaný, to v žádném případě, ale když se Tyson rozhodl zařídit po svém, tak já udělám totéž a vyzvu Deontaye Wildera,“ pronesl pětatřicetiletý mistr federací WBA, WBO, IBF a IBO.

Vypadá to tedy, že se opět žádné velké sjednocující bitvy, po které fanoušci už dlouhá léta volají, opět nedočkáme…


„Ne, nedočkáme, ale může za to Tyson. To on se rozhodl, že fanouškům tuto bitvu nedoručí. Je to jeho chyba, nikoliv moje. Ať si tedy bojuje, s kým chce, totéž udělám i já. Za pár dní předložíme oficiální návrh týmu Deontaye Wildera,“ řekl Usyk magazínu The Ring.

Další články