Sleduj nás

Zápas s Vémolou není o penězích, překvapil Végh, kterého zajímají jiné hodnoty

Zápas s Vémolou není o penězích, překvapil Végh, kterého zajímají jiné hodnotyFOTO: OKTAGON MMA

„Lidé by se až divili, kolik jsem si vydělal za první zápas s Vémolou,“ překvapil Attila Végh, který se ani v odvetě nedočká nějakého balíku. Ze sportovního hlediska ale nemohl odmítnout titul, se kterým mu Terminátor zaťukal u dveří.

Po osudném „Zápasu století“ z listopadu roku 2019 pověsil Attila Végh rukavice na hřebík, nikdy ale nevyloučil, že by s Karlosem jednoho dne nemohla být odveta.

„Pumukli“ častokrát ve svých rozhovorech zmiňoval, že jediné, co se musí dohodnout, jsou správné finanční podmínky, z čehož většina z nás usoudila, že jeho hlavním motivem pro vstup do této bitvy jsou peníze. Jak ovšem nyní Attila odhalil v interview pro šport.sk, ten impuls přichází z jiných důvodů.


„Mnoho lidí je toho názoru, že jsem do odvety šel kvůli penězům, ovšem ani do prvního zápasu jsem nevstupoval kvůli penězům. Možná kdybyste věděli, kolik jsem za ten souboj dostal, tak byste změnili názor, ale jsem vázán slibem mlčenlivosti,“ odhalil Attila, který tak nemohl říct, na jaký obnos si před více než čtyřmi lety přišel. Nešlo však o žádnou astronomickou částku podle všeho.

„Peníze jsou důležité, to nepopírám, ale určitě nejsou vším. Třeba mi to nikdo nebudete věřit, ale já si chci dokázat, že na to stále mám, což je můj hlavní cíl,“ prozradil Attila.


Zároveň je nutné dodat, že by se Attila v případě výhry nad Terminátorem stal také šampionem polotěžké váhy Oktagonu, což je meta, která mu dříve unikala. A nyní mu Karlos s mistrovským opaskem vyloženě zaklepal na dveře.

Papírové předpoklady pro tuto bitvu se neustále mění, každým dnem ovšem čím dál více ku prospěchu slovenského veterána, který sice v posledních letech nějakou zvýšenou aktivitou zrovna nehýřil, ale zato nám ukázal, že dokáže na Karlosův bojový styl připravit nejen sebe, ale i své svěřence – naposledy třeba právě Piráta Krištofiče.

Karlos Vémola tedy po dlouhé době do zápasu vstoupí jako outsider, kterému dokonce hrozí, že se s kariérou rozloučí se třemi prohrami v řadě. Kdyby ale naopak vyhrál, nabídne prý Attilovi trilogii.Další články