Sleduj nás

Zápas s Rockem jsem vzal, abych měl na složenky! netají se finanční motivací Jarda Pokorný

Zápas s Rockem jsem vzal, abych měl na složenky! netají se finanční motivací Jarda PokornýFOTO: OKTAGON MMA

Svátek MMA, který nás čeká v létě v Edenu, dostal na svoji kartu pořádně třaskavý duel. Barvy české republiky bude hájit policista Jaroslav Pokorný, který bude muset zkrotit neurvalého nájezdníka z britských ostrovů Shema Rocka.

Souboj dvou absolutních protikladů se měl odehrát již na turnaji Oktagon 48. Spořádaný muž zákona si brousil zuby na bývalého pašeráka drog, ale extempore na veřejném vážení vše zhatilo. Rock neudržel nervy na uzdě a ke spršce vulgarit přidal i kopanec, kterým Pokorného zranil. Ten logicky nemohl druhý den nastoupit do zápasu a Angličan měl od vedení organizace vyfasovat tučnou pokutu. Jak to s finančním postihem nakonec bylo, ví pouze zúčastnění, ale Shem se nechal nedávno slyšet, že nakonec nic platit nemusel.

Dlouho se zdálo, že jsme o tento duel definitivně přišli, protože Rock na svého soka stále velmi nepříjemně dorážel přes sociální sítě a Pokorný se s nevychovaným Britem nechtěl zahazovat. Nakonec však na zápas kývl, a navíc pro něj v nepříliš typické lehké váze.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Rozhodla dlouhá pauza, kterou bych měl. Další zápas bych měl až v říjnu. Je mi devětatřicet let, do října se může cokoliv stát. Já nemám už čas se rozmýšlet. Další věc jsou složenky, nebudeme si nic nalhávat. Rozdáme si to v jeho váze, já se toho nebojím. Je to zápas, který rozhodně nechci prohrát a udělám maximum, abych odcházel vítězně,“ vysvětlil svoji motivaci Pokorný serveru kaocko.cz.

Měsíce provokací a slovních výpadů tak doufejme konečně dojdou svému rozuzlení v kleci. Favorit duelu je poměrně jasný. Ostrovan vyhrává s úžasnou lehkostí, a i když si o jeho naturelu myslíme své, nedá se mu upřít, že je to extrémně kvalitní bojovník. „Jubox“ má ovšem pro strach uděláno a je rozhodnutý ukončit vítěznou sérii prostořekého Brita


„Na žíněnce jsem od šesti let, pral jsem se s olympijskými vítězi, pral jsem se na tréninku se šampiony UFC, Bellatoru. Já se nebojím nikoho. Karty jsou na jeho straně, ale já mám na své straně celý Eden, chci odcházet s rukou nahoře!“


Další články