Sleduj nás

Zápas o vše! Canelo a Bivol si dají odvetu! A pozor, nebude to v polotěžké váze!

Zápas o vše! Canelo a Bivol si dají odvetu! A pozor, nebude to v polotěžké váze!
Canelo Alvarez dostane šanci odčinit svoji porážku proti Dmitrymu Bivolovi. A v sázce budou všechny jeho čtyři mistrovské pásy!


Aktuální boxerská pound-for-pound jednička má pro rok 2023 vesměs už teď potvrzené dva zápasy. Jelikož nám pandemie koronaviru již nekouskuje sportovní dění, vrací se i Canelo do svého obvyklého tempa a chystá si zápas pro květen a pro září, tedy své dva oblíbené měsíce.

V květnu na mexického šampiona super střední váhy WBO, WBA, WBC a IBF bude čekat bitva s Johnem Ryderem a pak v září odveta s Dmitry Bivolem. Právě tento soupeř budí velký mediální zájem, neboť dokázal Alvareze loni v květnu porazit na body.

Jelikož se boj uskutečnil v divizi polotěžké váhy, která není Canelovým domovem, nechal se Bivol slyšet, že si odvetu střihnou v super střední váze. Důvod je prostý. „Canelo se pořád na něco vymlouval. Přípravný kemp mu nevyšel, měl potíže s ramenem a neboxoval ve své kategorii. Dobře, tak teď půjdu za ním, abyste viděli, že to, že jsem ho porazil, nebyla náhoda.“

 


Slovo dalo slovo a jak potvrdil promotér Eddie Hearn, nyní zde máme verbální dohodu. „Odveta je prakticky domluvena na září 2023. Půjde o super střední váhu a budou v ní všechny Canelovy tituly!“ odhalil.

Alvarez tedy nyní musí přemoct Rydera a pak se bude moct soustředit na patrně největší zápas své kariéry. Kdyby totiž prohrál i odvetu, o svůj status světové jedničky by patrně už přišel.

Další články