Sleduj nás

Zakladatel Clash of the Stars Tomáš Le Sy: Bejrovi ten slzák nedokážu, ale potrestám ho v kleci strachu! Přijmeš to?

Zakladatel Clash of the Stars Tomáš Le Sy: Bejrovi ten slzák nedokážu, ale potrestám ho v kleci strachu! Přijmeš to?FOTO: CLASH OF THE STARS

Tohle tu ještě nebylo. Promotér si to rozdá s jedním ze svých zápasníků a Aleš Bejr tak pravděpodobně zažije hodně kruté vystřízlivění ze své YouTube reality.

Tomáš Le Sy sice momentálně působí na turnajích jako distingovaný gentleman v košili, ale jeho zápasy v MMA i Undergroundu ukázaly, čeho je tento mladý muž schopný.

Spor mezi promotérem Clash of the Stars a tvůrcem internetově virálních videí je záležitostí několika posledních měsíců. Bejr dlouhodobě těží ze své role padoucha a Clash mu k tomu nabídl ideální kulisy.

Vše ovšem vyvrcholilo napadením samotného Tomáše, který si samozřejmě snadno poradil. Psychopat poté ještě narušil tiskovou konferenci, kde měl údajně nastříkat slzný plyn.

„S těžkým srdcem musím oznámit, že se nám nepovedlo získat žádné důkazy o tom, že slzný plyn vystříkl Aleš Bejr. Tímto tedy odvolávám stopku, kterou měl v Clash of the Stars, protože musím ctít presumpci neviny. I když jsem si jeho konáním jistý, nemám to jak dokázat,“ uvedl Le Sy ve svém krátkém prohlášení.


Zároveň přišel s řešením, které pobaví fanoušky a Bejrovi splní jeho přání utkat se s promotérem.

„Jediný způsob, jak ho můžu potrestat, je ten, že se s ním zavřu do klece strachu a rozbiju ho! Aleši, pokud tohle sleduješ, tak věř tomu, že do klece půjdeme dva, ale ven vylezu po svých pouze já. Těším se na tebe na některém z dalších turnajů,“ uzavřel svoji výzvu na tiskovce směřované k turnaji Clash of the Stars 5.

Pokud k zápasu opravdu dojde, bude se jednat o zajímavý precedens, který mohou využívat i ostatní organizace.


Dana White se v poslední době pochlubil formou, kterou by mu mohla závidět spousta aktivních zápasníků. Ondřej Novotný je také stále v tréninku a oba bossové tak mohou jít za příkladem Tomáše Le Syho a začít trestat neposlušné bojovníky rovnou v kleci.


Další články