Sleduj nás

Žádné peníze! Dana White odhalil, co je pravým důvodem odchodu Henryho Cejuda

Žádné peníze! Dana White odhalil, co je pravým důvodem odchodu Henryho Cejuda

Když Henry Cejudo na UFC 249 ukončil kariéru, mnozí se tomu divili. Sám (dnes už bývalý) šampion po konci uvedl, že Dana White zná částku, která ho donutí změnit názor. Myslel to Cejudo vážně, nebo to byla jenom jakási žertovná forma skutečného loučení?

„Nebyla to žádná taktika, Henry opravdu uvažoval o důchodu. Ten chlápek tomuto sportu obětoval celý život. Myslím si, že už byl unavený tím, jak musel neustále shazovat váhu,“ dostával se ke slovu šéf UFC.

Nedostatečné finanční ohodnocení tedy nebylo na vině. „Každý o tom mluví, jako by byly problémem peníze. Jen se Henryho zeptejte, kolik za svůj poslední zápas dostal. On vám to poví, pokud bude chtít. Jakmile se to dozvíte, pak si uvědomíte, že na vině rozhodně nemohly být peníze,“ doplňoval sebevědomě Dana White.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

cejudo_white

Cejudo tedy pověsil pomyslné MMA rukavice na hřebík. O celkový bojový důchod by se však úplně jednat nemuselo, protože se ve spolupráci se svým manažerem Alim Abdelazizem snaží ještě domluvit „super-fight“ s boxerskou hvězdou Ryanem Garciou.


Dana White, jenž je přesvědčen, že jsou jeho zápasníci placeni podle zásluh, se v poslední době dostal do křížku i s takovým šampionem polotěžké váhy Jonem Jonesem. I on se pro svůj další duel dožadoval lepšího finančního ohodnocení. Toho se ale nedočkal a nakonec začala jedna strana pomlouvat tu druhou.


Další články