Sleduj nás

Žádná bída! Takhle užívá léto Karlos Vémola. Nová kára, top playmate a z Dubaje pak rovnou do Thajska

Žádná bída! Takhle užívá léto Karlos Vémola. Nová kára, top playmate a z Dubaje pak rovnou do ThajskaFOTO: OKTAGON MMA

Nadšeně si užívají letního období. Především díky vítězství zápasníka MMA Karlose Vémoly na pražské Štvanici, které mu vyneslo pohádkovou odměnu v řádech milionů.

A co s touto odměnou udělal? Pořídil si dlouho touženou Corvettu, kterou si prohlížel už před samotným zápasem.

"Jsem prostě nadšený, že můžu po zápase udělat něco pro sebe. Vždycky jsem měl slabost pro americká auta a tohle byl ten pravý čas si to splnit. S Lelou jsme měli diskuzi, že můj starý Mustang už není vhodný pro naše děti, takže jsem ho musel prodat. Ale teď, když už máme bezpečné auto pro rodinu, mohu si dovolit tuhle Corvettu. Je to takový výlet jen pro nás dva, žádné děti, až na léto. Střecha dolů a radost z jízdy je na světě," sdílel Vémola v rozhovoru pro Oktagon MMA.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A sliby dodržel. Nový luxusní vůz už brázdí silnice České republiky. Dokonce si několik výletů užili společně se střechou dolů, jak nám ukázala Lela na svých sociálních sítích.

V teplých letních dnech je počasí vhodné pro lehčí oblečení, což platí i pro známou blondýnku. Lela Ceterová (34) se rozhodla proskočit v plavkách, které zdůraznily její skvělou postavu. Věřte, že zakrýt by bylo co, ale tentokrát nebylo třeba. Stejně tak se Karlos rozhodl pro ležérní styl, kterým jsou pouze krátké šortky.


Tentokrát si tedy Karlos a Lela užívali chvíle jen ve dvou. Ale nejde jen o ně. Už plánují velkou rodinnou dovolenou, tentokrát na exotických místech - Dubaji a Thajsku. To vše Karlos nedávno prozradil a jeho plány se pomalu ale jistě plní.

Zdroj: Lela Ceterová Instagram, Oktagon MMA, Super.czDalší články