Sleduj nás

Zabij, nebo budeš zabit! Adesanya se hodlá pomstít svému katovi

Zabij, nebo budeš zabit! Adesanya se hodlá pomstít svému katovi
Israel Adesanya už peče ďábelský recept, pomocí něhož se pokusí přemoct svého dávného přemožitele. V kleci je údajně připravený nechat všechno.

„Zabij, nebo budeš zabit!“ To jsou slova, s kterými Israel Adesanya vstupuje do trilogie proti Alexu Pereirovi, s nímž mu UFC nyní už oficiálně domluvilo zápas. Fanoušci se jej dočkají 12. listopadu v proslulé Madison Square Garden v New Yorku.
Pereira ve vzájemném měření sil vede 2:0. Jednou vyhrál na body, jednou dokonce na ryzí KO. Oba tyto úspěchy ovšem přišly v tom kickboxerském světě, který je mnohým bojovým fanouškům neznámý či úplně zavřený. UFC je ale světovou platformou, jíž sledují miliony lidí.

„Ano, prohrál jsem s Pereirou, nemá cenu nic zapírat, ale MMA je můj svět. Střední váha je mým královstvím a já už si pohlídám, aby se mi i on poklonil,“ přiblížil Adesanya své úmysly.


„Nikdo si mé dvě prohry nebude pamatovat, zato si ale všichni zapamatují mé vítězství. Výhra v UFC má cenu zlata. MMA je daleko komplexnější sport jak pouhý kickbox. Má to daleko blíže k realitě. Teprve tady se ukáže, kdo z nás dvou je lepší,“ věří.

„Pomsta je má, řekl Pán. A já říkám tu stejnou věc. UFC 281, tady to končí. Zabij, nebo budeš zabit,“ přidal současný šampion střední váhy snažíc se nabudit do bitvy. Jedné z nejdůležitějších v jeho kariéře.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview

Tento víkend nás čeká další turnaj organizace UFC, který proběhne v APEXu v Las Vegas. Původně se měl uskutečnit na území Jižní Koreje, ale díky problémům s halou se vše odehraje v tradičních prostorách nevadského sportovního centra.

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview