Sleduj nás

Z klece na filmové plátno. Conor McGregor se dočká velké role

Z klece na filmové plátno. Conor McGregor se dočká velké role
Popularita Conora McGregora sahá daleko za stěny oktagonu. Nově se s irskou hvězdou budeme setkávat i v hlavních rolích na filmových plátnech.

Notorious to měl vždy v sobě. To, jak dokázal budit pozornost, promovat zápasy, by se neobešlo bez jistého hereckého umu. Doposud se ovšem v první řadě soustředil na svou bojovou vášeň, avšak s přibývajícím věkem jí už tolik pozornosti věnovat moct nebude.

Jak uvedla Irova oficiální zástupkyně, Conor dostane přední roli ve filmu Hrozba smrti. Jedná se o remake z roku 1989, kde si zahrál i Patrick Swayze.


„Conor McGregor je velmi nadšený, že může jít rozvinout svou už tak bohatou kariéru do Hollywoodu. Ačkoliv jeho prioritou i nadále zůstává bojování, považujeme tento krok za začátek další úspěšné cesty v McGregorově životě. On sám se nemůže dočkat, až začne natáčet.“

Ve snímku Hrozba smrti by měl působit také známý herec Jake Gyllenhaal. Jaká role však čeká na Conora, to nebylo potvrzeno. Rozhodně ale nepůjde o nic malého.


Natáčení začne ještě nyní v srpnu v Dominikánské republice. Až se snímek zhotoví, vyjde na placené platformě Amazon Prime Video.Závěrem se hodí připomenout, že McGregor není první MMA hvězdou, co se na velkém plátně objeví. Pravidelně ve filmech účinkuje například Randy Couture či Gina Carano. Hlavní roli si nedávno střihla Ronda Rousey a menší role zažili Georges St.Pierre, Quinton „Rampage“ Jackson nebo Valentina Shevchenko.

Další články