Sleduj nás

XFN - Rivarola Camila - Plamenova Aleksandra

XFN - Rivarola Camila - Plamenova Aleksandra

Jediný souboj něžného pohlaví na kartě XFN 14 obstará Camila Rivarola a Aleksandra Toncheva Plamenova. Rivarola nám svoje kvality předvedla na XFN 11 v pražské O2 Aréně, kde porazila Sandru Maškovou. V tomto zápase brilantně ukázala, že dokáže odhalit slabiny soupeře. U Sandry to byla práce na zemi a slabší obrana proti strhům. Rivarolin rekord je momentálně 2 výhry a 0 porážek. 

Rivarola Camila vs. Plamenova Aleksandra

V Bratislavě ji zkusí první porážku připravit Bulharka Toncheva. Ta má za sebou slušnou amatérskou minulost, kdy nepoznala porážku a osmkrát zvítězila. Debut v profi kariéře jí nevyšel a na akci Rizin 5 jí zkušenější Japonka Kanna Asakura porazila na body. V dalším zápase letos v srpnu se jí dařilo víc a na body vyhrála ona.


V tomto zápase očekáváme vyrovnanou bitvu, obě bojovnice mají dobrý přechod na zem a jsou schopné souboj ukončit submisí. Větší důvěru vkládáme do Švédky a očekáváme, že Rivarola vyhraje na body. Kurz na její vítězství je krásných 1.71!


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu