Sleduj nás

XFN - Rivarola Camila - Plamenova Aleksandra

XFN - Rivarola Camila - Plamenova Aleksandra

Jediný souboj něžného pohlaví na kartě XFN 14 obstará Camila Rivarola a Aleksandra Toncheva Plamenova. Rivarola nám svoje kvality předvedla na XFN 11 v pražské O2 Aréně, kde porazila Sandru Maškovou. V tomto zápase brilantně ukázala, že dokáže odhalit slabiny soupeře. U Sandry to byla práce na zemi a slabší obrana proti strhům. Rivarolin rekord je momentálně 2 výhry a 0 porážek. 

Rivarola Camila vs. Plamenova Aleksandra

V Bratislavě ji zkusí první porážku připravit Bulharka Toncheva. Ta má za sebou slušnou amatérskou minulost, kdy nepoznala porážku a osmkrát zvítězila. Debut v profi kariéře jí nevyšel a na akci Rizin 5 jí zkušenější Japonka Kanna Asakura porazila na body. V dalším zápase letos v srpnu se jí dařilo víc a na body vyhrála ona.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

V tomto zápase očekáváme vyrovnanou bitvu, obě bojovnice mají dobrý přechod na zem a jsou schopné souboj ukončit submisí. Větší důvěru vkládáme do Švédky a očekáváme, že Rivarola vyhraje na body. Kurz na její vítězství je krásných 1.71!


Další články

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži

Stálice domácí scény půjdou v největší evropské organizaci opět do boje. Viktora čeká Brazilec, který nutně potřebuje zvítězit. Dominik narazí na domácího Poláka, který je také pod tlakem, takže oba čekají pořádně tuhé bitvy.

Potvrzeno! Viktor Pešta i Dominik Humburger na KSW v Lodži