Sleduj nás

XFN - Patrik Rytmus Vrbovský - Otakar Marpo Petřina

XFN - Patrik Rytmus Vrbovský - Otakar Marpo Petřina
Největší MMA liga v České republice XFN nabídne velký tahák na konci letošního roku. Do boxerského zápasu vstoupí český rapper Otakar Petřina alias Marpo, který přijal výzvu svého hudebního konkurenta ze Slovenska Patrika Vrbovského alias Rytmuse! Petr Kareš si tak připravil obrovské mediální lákadlo, které dozajista opět naplní pražskou O2 arénu!

Patrik Rytmus Vrbovský vs. Otakar Marpo Petřina

Připravili jsme si analýzu na boxerský duel Patrik Rytmus Vrbovský - Otakar Marpo Petřina. Tady není co řešit. Marpo je jasným favoritem, který už má nějaké zápasy za sebou. Dokáže rozdat i dostat rány, což je v tomto sportu velice důležité. Bojovým sportům se věnuje již od svých mladých let a zkušenosti ze zápasů nenahradí jakýkoliv tvrdý trénink Rytmuse.

Marpo má ale i lepší oko. Ten, kdo se věnuje bojovým sportům, musí souhlasit a dobře ví, že to získáte jen dlouholetým tréninkem a sparingem. Tohle prostě Rytmus ve svém věku (41 let) nedožene dvouletým tréninkem. V tomto fightu jde především o to, aby oba borci ukázali veřejnosti krásu tohoto sportu. Marpo a jeho charakter ale nedovolí, aby se Rytmus dostal do tempa a zvítězí před limitem.


Další články