Sleduj nás

XFN - Patrik Kincl - Alexander Dolotenko

XFN - Patrik Kincl - Alexander Dolotenko

Dvě vítězství dělí Patrika Kincla od jeho vytoužené odvety s Karlosem Vemolou. První překážkou na této cestě bude Alexander Dolotenko.

Zástupce TEZ Tour Fight z ukrajinského Kyjeva je zkušený jednatřicetiletý borec s bilancí 20 výher a 9 porážek. Větší nebezpečí od něj hrozí na zemi, 12 vítězství mu přinesly páky nebo škrcení. Za svojí devět let trvající profesionální kariéru nastupoval v takových organizacích, jako je ACB, M-1 nebo OC. Letos se stihl ukázat ve dvou zápasech a připsal si jednu prohru TKO a jednu výhru taktéž technickým KO.

Patrik Kincl vs. Alexander Dolotenko


Patrika Kincla nečeká na "domácí" pardubické akci nic jednoduchého, ale vzhledem k jeho zkušenostem a schopnosti pragmaticky dodržovat taktiku a dotáhnout zápas do vítězného konce favorizujeme jeho. Po vysoké škole wrestlingu, které se mu dostalo v zápase s Vémolou, ho Ukrajinec nemá čím překvapit a v postoji by měl zástupce All Sports Academy ukázat opět kvalitní box, který ho zdobil např. v zápase proti Sayahovi nebo s Nobregou.

Věříme, že se Patrik před soubojem s Petrem "Píno" Ondrušem naladí vítězstvím.Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu