Sleduj nás

XFN - Patrik Kincl - Alexander Dolotenko

XFN - Patrik Kincl - Alexander Dolotenko

Dvě vítězství dělí Patrika Kincla od jeho vytoužené odvety s Karlosem Vemolou. První překážkou na této cestě bude Alexander Dolotenko.

Zástupce TEZ Tour Fight z ukrajinského Kyjeva je zkušený jednatřicetiletý borec s bilancí 20 výher a 9 porážek. Větší nebezpečí od něj hrozí na zemi, 12 vítězství mu přinesly páky nebo škrcení. Za svojí devět let trvající profesionální kariéru nastupoval v takových organizacích, jako je ACB, M-1 nebo OC. Letos se stihl ukázat ve dvou zápasech a připsal si jednu prohru TKO a jednu výhru taktéž technickým KO.

Patrik Kincl vs. Alexander Dolotenko

Patrika Kincla nečeká na "domácí" pardubické akci nic jednoduchého, ale vzhledem k jeho zkušenostem a schopnosti pragmaticky dodržovat taktiku a dotáhnout zápas do vítězného konce favorizujeme jeho. Po vysoké škole wrestlingu, které se mu dostalo v zápase s Vémolou, ho Ukrajinec nemá čím překvapit a v postoji by měl zástupce All Sports Academy ukázat opět kvalitní box, který ho zdobil např. v zápase proti Sayahovi nebo s Nobregou.

Věříme, že se Patrik před soubojem s Petrem "Píno" Ondrušem naladí vítězstvím.Další články

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada

Organizace RFA se na svém mediálním dni vyjadřovala k titulové bitvě Avramovič vs. Humburger v superlativech, ale neuteklo ani čtyřiadvacet hodin a souboj je skrečován. Podle promotéra Borise MArhanského vyměnil Avramovič v poslední době svůj managment a začal požadovat za zápas nesmyslnou sumu. Vše vyvrcholilo zrušením duelu ze strany srbského borce.

Nenad Avramovič odmítá nastoupit k titulovému zápasu! Pro Humburgera se hledá náhrada