Sleduj nás

XFN - Lukáš Fuki Dvořák - Fatih Atkas

XFN - Lukáš Fuki Dvořák - Fatih Atkas

Nedávno jsme veřejně oznámili, že stálice Hanuman Gymu Lukáš Fuki Dvořák přechází k MMA. Jeho první zápas na sebe nenechal dlouho čekat a premiéru si odbude na prestižní akci XFN 15 v o2 aréně.

V tomto předzápase mu bude čelit Fatih Atkas původem z Turecka. Aktuálně se připravuje a žije v Rakousku. Má pět zápasů v MMA a několik v postoji. Podle statistiky se tedy nejedná o žádného profíka, ale náskok v MMA před Dvořákem určitě má.

Lukáš Fuki Dvořák vs. Fatih Atkas


Lukáš Fuki Dvořák se poslední rok zaměřil především na MMA a odmítl několik nabídek v Muay Thai. Bude převážně těžit ze svých zkušeností v postoji a snažit se ukončit zápas. Bude také zajímavé sledovat jeho progres a boj na zemi. Jeho silnou zbraní jsou převážně kolena a silné ruce.


Pokud si máme tipnout vítěze zápasu, sázíme na Lukáše Dvořáka. Plná arena požene domácího borce vpřed a připíše si první vítězství v profesionálním MMA světě. Kurzy jsou vyrovnané. Na oba zápasníky 1.80!


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu