Sleduj nás

XFN - Legends - Soukup Jan - Rajabzadeh Bahram

XFN - Legends - Soukup Jan - Rajabzadeh Bahram

Hlavní předzápas na XFN Loučení Legend bude derniérou pro další výraznou postavu české scény bojových sportů. Jan Soukup je po právu nazýván českým samurajem. Největší úspěchy slavil v kyokushin karate, kde získal titul mistra Evropy i stříbrnou medaili ze světového šampionátu. Stal se dokonce mistrem Japonska, což je pro Evropana obrovská pocta a velký úspěch. V K1 má bilanci 14 výher a 6 porážek. Dokázal také jako první v historii ovládnout pyramidu těžkých vah na turnaji Yangames.

V poslední zápase ho ale nečeká nic lehkého. Loučení s kariérou se mu pokusí pokazit Bahram Rajabzadeh. Tento reprezentant Ázerbájdžánu slavil spoustu úspěchů v amatérském ringu. Je šampionem WPKA a světový i evropský šampion WAKO. Z 24 vyhraných zápasů dokázal 21 ukončit KO.


Soukupovi slouží ke cti, že si na poslední zápas vybral těžkého soupeře. Bahram je hodně dynamický a praktikuje nepříjemný nátlakový styl. Navíc má za poslední dobu zápasovou praxi. Český samuraj určitě neprodá kůži lacino a předvede divákům krásný zápas, ale na výhru to tentokrát stačit nebude.Další články