Sleduj nás

XFN - Legends - Jindrová Martina - Lomax Victoria Emma

XFN - Legends - Jindrová Martina - Lomax Victoria Emma

Jediný zápas žen, který bude k vidění v hale na Královce při rozlučkovém galavečeru XFN, bude souboj naší dlouholeté reprezentantky Martiny Jindrové s Emmou Lomax. Tato 28letá bojovnice britské národnosti má bilanci 17 výher a 9 porážek. Momentálně žije a trénuje ve španělské Fuengirole.

Martina Jindrová má za sebou úžasnou kariéru, která je opravdu prošpikovaná evropskými a světovými tituly. Po zdolání všech met v polokontaktních disciplínách, kdy například získala evropský titul ISKA i WKA a světový WPKA, začala kosit soupeřky i pod pravidly K1 a vybojovala světový titul ISKA i prestižní WAKO. Celkově se její bilance zastavila na 49 vítězstvích a 14 porážkách. Kromě kickboxu je Jindrová dvojnásobná národní šampionka v klasickém boxu a v poslední době jsme ji měli možnost vidět i v kleci v zápasech MMA. Všechny tyto skutečnosti svědčí o tom, že se bude se sportovní kariérou loučit výjimečná osobnost české scény bojových sportů.


Rozlučka to ovšem nebude obyčejná. Poslední souboj, který Martina svede, bude rovněž titulovou bitvou o evropský pás organizace WKF. Zápas je tedy vypsán na 5 kol po 3 minutách. I když šla Jindrová malinko dolů, což je vzhledem k věku a koncentraci na MMA logické, do tohoto duelu jde stejně jako favoritka. Zkušeností a kvalitou, se kterou byla konfrontována, je úplně jiných rozměrech. Další výhodou bude i to, že Lomax chodí většinou zápasy v nižších váhových kategoriích a ve srovnání bude Jindrová značně silnější. Nezanedbatelný faktor je i domácí prostředí, které Martinu jistě vybičuje k výbornému výkonu.


Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma zde!


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu